Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két hete telefonáltam be egy...

Két hete telefonáltam be egy munkahelyre, ahová elvileg fel akarnak venni, akkor azt mondták, hogy még egy kis türelmet kérnek. Most akkor fel fognak venni, vagy megint leráztak?!

Figyelt kérdés
Az interjúra elvileg engem hívtak be csak, mondták hogy lenne számomra helyük és majd értesítenek. Egy hónapja volt ez, két hete betelefonáltam és annyit válaszoltak, hogy még áll a dolog és legyek türelmes. Meddig legyek?
2019. okt. 2. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg nem akarnak
2019. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor menni kell tovább interjúzni más cégekhez is és csak akkor kerülsz alkupozícióba, amikor valahonnan máshonnan már kaptál konkrét ajánlatot. Azzal már lehet menni érdeklődni, hogy hogy áll a kiválasztási folyamat, mert máshova már felvennének. Amikor erre reagálnak, az is lehet még 3 esélyes:

- csuklóból elutasítanak (köszönjük a cégünkbe vetett bizalmát, de mást választottunk),

- további türelmet kérnek (a héten még egy jelöltet meghallgatunk),

- behívnak 2.-3. körre vagy küldik a konkrét ajánlatot.

2019. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!