Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bérigény reális egy...

Milyen bérigény reális egy projekt koordinátori munkakörhöz?

Figyelt kérdés

Egy HR céghez megyek interjúra ezügyben, de nem tudom mekkora számot mondjak.

A feladatkörbe a kapcsolattartás,toborzás,kiválasztás,be és kiléptetések lennének.

Elvárásuk csupán érettségi ami furcsa számomra, én már mesterképzést csinálom levelezőn, ezért sem tudom milyen fizetést "kérjek".

Releváns szakmai tapasztalatom nincs.


Köszönöm a segítséget!



2019. okt. 7. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit gondoljak egy HR cégről, ami a saját pozícióját képtelen normálisan megnevezni. Mert ez minden, csak nem projekt koordináció.


Ha Budapest, akkor meglepne, ha 300br felett fizetne.


Van amúgy projekt koordinátor ismerősöm, aki 600br-t kap. De az tényleg projekt koordináció, magyarul ő a projekt manager jobbkeze. Nem recruiter/HRadmin.

2019. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez nem projekt koordinátor hanem HR adminisztrátor. A 300-at se feltétlen adják meg ilyen helyeken pláne ha csak érettségi kell.
2019. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!