Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Viszonylag tapasztalatlan...

Viszonylag tapasztalatlan mérlegképes könyvelők, ti mennyit kerestek Budapesten?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban államvizsgáztam egyetemen, számvitel szakon, megkaptam a mérlegképes könyvelőit is mellé. 2017 nyara óta dolgozok Pesten egy viszonylag kis, 13 fős könyvelői/könyvvizsgálói cégnél. Év eleje óta bruttó 350 ezret keresek+havi 12 500 SZÉP kártya, ez kevésnek számít szerintetek? Igazából az elején nyilván csak iktattam meg ilyenek, most van 5 cég, amit én könyvelek, vevő-szallitó-bank stb, de bevallások készítésében (pl áfa) vagy mérlegkészítésben nem vettem eddig még részt... Azt érzem, hogy telik az idő, de nem lesz több tapasztalatom, érzem magamon hogy még bőven van hova fejlődnöm és azt érzem itt ez nem igazán megy/fog menni és gondolkozom a váltáson.

Továbbá azt érzem, hogy itt nem fogok soha annyit keresni, amennyit szeretnék, mivel kis cég, fejlődésre-előrelépésre se igazán van lehetőség.

Na mindegy is, érdekelne hogy más ugyanilyen végzettségű, 20as évei elején-kozepén járó"sorstársaim", ti mennyit kerestek?


2019. okt. 8. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb multinál vagyok könyvelő, (áfa, adó, mérlegkészítéssel nem foglalkozom) de br 400-at keresek havonta. Tavaly novemberben kezdtem, januárban kinéz egy kis emelés. Én rájöttem, hogy engem nem érdekel a szakmai rész, hosszabb távon a Kontrolling vagy Treasury érdekel, ahol kb 25%-kal magasabb a fizu mint itt, viszont a számviteli tudás előny az ilyen állásoknál, ezért dolgozom egyelőre könyvelőként.
2019. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komplex könyvelésben szerzett tapasztalattal, nyelvtudással én átmennék multihoz a helyedben.
2019. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!