Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én keresek meg egy céget...

Ha én keresek meg egy céget magamtól, akkor maximum egy héten belül válaszolnak, ha pedig nem, akkor már soha?

Figyelt kérdés

Ismernek már és a honlapjuk karrieroldalán található álláshirdetésen keresztül jelentkeztem. Tudtommal "aktívan" nem keresnek jelenleg erre a pozícióra, máshol nincs is hirdetésük, az ott megbújt.


Nagyon jól jönne ez az állás, jelenleg hasonló színvonalú lehetőségem nincs más.


Ha pár napon belül nem reagálnak, akkor az azt jelenti, hogy nem kellek és soha nem is fognak?

Mekkora az esély arra, hogy csak nagyon elfoglaltak?


Kérlek, ne bántsatok, ha tudnám, hogy megy ez, nem kérdeznék.

Ha nem lenne ez az állás annyira fontos, nem pörögnék rajta.


További infókat csak privátban adok. ;)


2019. okt. 9. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm akit fél év múlva hívtak fel, hogy aktuális-e még...
2019. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tesómat egyszer 1,5 év után keresték....már nem volt aktuális neki XD
2019. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is adtam be jelentkezést olyan helyre, ahova aktívan nem kerestek embert. 2.5 hónappal később felhívtak, hogy szeretnének felvenni. Addigra találtam mást, teljesen letettem már róla.
2019. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ilyen válaszokban reménykedtem.
2019. okt. 9. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még júniusban küldtem el a jelentkezésemet egy céghez és a héten hívtak, hogy még aktuális-e az álláskeresés. Kíváncsiságból rákérdeztem, hogy mivel megleptek nem is számítottam már a visszajelzésükre árulják már el mi az oka annak, hogy így közel 4 hónap távlatávól felkerestek. Azt mondták, hogy sok volt a jelentkező... Hát nem tudom.

Ilyenkor igazából sok minden állhat a háttérben, de nekem az a tapasztalatom, hogy ritka amikor a jelentkezéstől számítva pár napon belül hívnak. Nekem átlag 1-1,5 hónap volt, ahonnan ennyi idő után nem keresnek onnan valószínűleg már nem is fognak, esetleg csak egy elutasító e-mailt küldenek, hogy lezárult a jelentkezés és nem téged választottak. Nagyon ritkán de előfordulhat, hogy több hónap múlva felkeresnek.

2019. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem eddig 1-2 nap volt mindig, de aktív álláshirdetésre való jelentkezéskor.


"Inaktívnál", tehát weboldalon megbúvó hirdetésnél...

Lassan 3 hét lesz amúgy.

2019. okt. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!