Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Telekomnál szeretnék dolgozn...

A Telekomnál szeretnék dolgozni, de nem válaszolnak a központi e-mailen. Honnan tudhatnám meg hogy ki a HR-es?

Figyelt kérdés
Értékesítői vagy ügyfélszolgálati munkára jelentkeznék, de akárhányszor írok a központi e-mailre sosem jött válasz. Sajnos nincs ismerősöm a Telekomnál, a HR-es email címét honnan deríthetném ki? Ráadásul sürgősen kéne a munka :(

2019. júl. 17. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Engedd el
2019. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

[link]


A Telekom elég nagy cég, itt nincs olyan, hogy írsz a HR-esnek és kész, végig kell menni a jelentkezés lépésein.

2019. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy több ezer fős cég általános postaládájába írtál? Nem valószínű, hogy felvesznek olyan munkaerőt, aki a "karrier" menüpontot se találja meg a honlapjukon.


Ha már munkát keresel, nem egy, hanem sok cégnek kellene nem írnod, hanem önéletrajzos pályázatot küldened. A kiszemelt cégek karrier oldalát keresd.

2019. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha kideríted a privát céges email címét és azon zaklatod akkor nem hogy nem kaposz munkát, de egy életre feketelistára kerülsz a cégnél és akkor se hívnak be, ha a jövőben lesz olyan pozíció, amire megfelelnél. Egy egész csapatnyi HR adminisztrátor dolgozik a Telekomnál, nem véletlenül van központi email címük. Egyébként sem emaileket kell írkálni, hanem felmész a karrieroldalukra, megnézed a nyitott pozíciókat és ott jelentkezel, mint mindenki más. Az ilyen "xy vagyok, ilyesmi munkákat keresek, itt az önéletrajzom" emailek az esetek 98%-ban olvasatlanul a kukában landolnak.
2019. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bírom ha felteszek egy kérdést, egyből lehúzzák az embert.

Ha tényleg egy csapat HR-es dolgozik náluk, akkor nagyon rosszul dolgoznak. A karrier oldalon jelentkeztem eddig 2x (vagyis jelentkeztem volna ha tudok, mivel a link rossz volt) a központi emailre irtam, hogy nem e tudnák megjavitani, az ügyfélszolgálaton is azt mondták hogy irjak az emailre, de semmi választ nem kaptam. Lehet inkább másik céghez jelentkezek, mert ezek borzasztóak.

2019. júl. 19. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy amilyen nagy cég sose keresnek oda senkit....alig van álláslehetőség, ennyire jól érzi magát az a pár ember, aki ott van?
2020. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy még a meghirdetett állásokra jelentkezőket sem értesítik. Majd hónapok múlva frissül a karrieroldalon a jelelntkezés státusza, a továbbjutókat persze másnap értesítik.
2021. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!