Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy informatikai...

Szerintetek egy informatikai OKJ vagy nemzetközi bizonyítványok (Cisco, CompTIA, MS) érik meg jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék jobban belemélyedni az informatikába, de nem tudom, hogy merre induljak el. Az egyetem kilőve, mert nem szeretnék programozni, főleg inkább a "talpas" informatika érdekel, tehát hálózatok, hardverek meg ilyesmi. Szerintetek a munkáltatók melyiket értékelik jobban, egy OKJ-t vagy inkább a különböző certificateket (kezdésnek egy CompTIA A+, Network+ és Security+ trióra gondoltam, utána Cisco)?

2019. okt. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik éri meg jobban? Milyen szempontból? Mert az egyik ingyen van , ha még nincs két szakmád, a másik meg több millió forint.
2019. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból, hogy az OKJ tanfolyamok akárhányszor olvastam itt GyK-n, mindig le voltak húzva a sárga földig. Az ilyen bizonyítványok, amiket írtam, mennyivel hasznosabbak munkavállaláskor? Lényeg a lényeg, hogy munkáltatók a kettő közül melyiket preferálnák?
2019. okt. 10. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan a cisco modulvizsgák sokkal nagyobb szakmai értéket képviselnek, mint egy okj-s bizonyítvány.
2019. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csakis a certik
2019. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Certek jo dolgok, en egy mcsdt csinaltam meg 2006ban, utana bementem a fonokomhoz fizetesemelesert. Nem adott persze, egy honap mulva mar mashol dolgoztam ketszeres penzert.
2019. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!