Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiközvetített a munkaügy egy...

Kiközvetített a munkaügy egy helyre de időközben máshova is behívtak elbeszélgetésre, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

ma megyek a munkaügy által kiközvetített helyre mert hát köteles vagyok együtt működni. Viszont a holnapi nap folyamán egy másik cég amire én jelentkeztem az is kíváncsi rám.


A kérdésem pedig az , hogy ilyenkor mit írassak a közvetítő lapra mert ha összejön inkább az általam választott helyre mennék dolgozni. Viszont másik oldalt a közvetítő lapot meg még. ma vissza kell vinnem a munkaügyre. Azt meg nem írathatom rá hogy nem fogadtam el az állást mert másik interjúra is megyek mert gondolom akkor meg kizárnak.


2019. okt. 14. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbaidő ;)
2019. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy járj el, mintha nem lenne másik hely. Ha az általad talált hely összejön, még mindig visszamondhatod a munkaügyist. Általában nem rögtön kell kezdeni amúgy sem.
2019. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!