Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alacsonyabb képzettséget...

Alacsonyabb képzettséget igénylő munkához önéletrajz fénykép?

Figyelt kérdés
Szakképzést nem igénylő munkákat keresek, de mindenhol kikötés a fényképes önéletrajz. Borzalmas igazolványképeim vannak, ezért gondoltam, elmegyek csináltatni egy CV-be valót. Pl bolti eladó munkakörbe gondolom abszolút hiteltelen egy inges/öltönyös fénykép. Bár nem ezt a kategóriát célzom meg, de láttam, hogy még a gyártósori összeszerelőhöz is kötelező a fénykép. De akkor milyen legyen? A póló nem túl hanyag? A másik kérdés, hogy hogyan álljak, hogy legyen a karom a fotón, milyen "beállást"érdemes választani?

2019. okt. 18. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el egy fotóshoz, aki igazolvány képeket készít, 1-2000 Ft és normális beállítású, jó minőségű képet kapsz.


Nem kell öltönyben menni, ha nő vagy, egy csinosabb blúzt, ha férfi, akkor egy galléros póló megfelel (fekete, kék, zöld, nem rikító színek) , de egy fehér vagy valami világosabb inggel sem lősz mellé.


A kezedet meg tökmindegy hova rakod, az igazolvány képen válltól felfelé leszel.

2019. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bolti eladónál sem feltétlenül túlzás az öltöny, pláne az ing. azt nézd meg, hogy az adott helyen hogyan öltöznek. még egy Tescoban vaggy egy Mekiben is simán ing, nyakkendőt hordanak az eladók - a polc feltöltők, raktárosok nem, de az eladók igen.


szerintem egy normális, elegáns inges kép bárhova jó lehet és sehova nem túlzás. öltöny nem feltétlenül szükséges, de az sem feltétlenül túlzás. ha eleve öltönyös a munka, akkor meg erősen ajánlott.


[link]


[link]

2019. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!