Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetöségek...

Milyen álláslehetöségek vannak Esztergom, Tatabánya környékén angol és német felsőfokú nyelvtudással és német alapfokú gazdasági diplomával?

Figyelt kérdés
A profession.hu-n csak mérnöki pozíciókat láttam, ahová kellenek a nyelvek, Pest és Győr messze van. Ami a tapasztalatot illeti, ügyintéző voltam Ausztriában, szerveztem az ügyfeleknek különböző szolgáltatásokat, számlákat állítottam ki, ilyenek. Hol érdemes körülnézni, milyen álláskereső portálokon vagy mit ajánlanátok? Kezdek kétségbe esni, hogy semmit nem találok. Ennyire nincsenek állások a környéken angollal és némettel vagy csak én nem találok a neten? Még tovább is képezném magam, de nem tudom melyik irányban, hogy el tudjak vele helyezkedni!? Valakinek valamilyen tipp? Esetleg valamilyen álláskereső oldal kifejezettem Esztergom környékén? Vagy csak írnátok pályázatokat cégekhez, anélkül, hogy álláshirdetés lenne feladva?

2019. okt. 27. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

A vidéki munkaerőpiacot felejtsd el, úgy sz_r ahogy van.


Vidéken még diplomával is nehéz normálisan fizető szellemi munkát találni, anélkül meg majdnem lehetetlen.


Budapestben gondolkodj, ha elakarsz valamit érni.Ott magas szintű angol és német nyelvtudással pikk-pakk találsz állást.

2019. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, az a gond, hogy én is így látom a dolgokat. Itt ki van halva minden, csak gyárakban lehet munkát találni operátorként meg boltokban. Csak a 3 éves kislányom mellett nem tudom, meg fogom-e tudni oldani Pestet. Mert Esztergomtól még egy kicsit odébb lakom Komárom felé. Épp azért gondolkodtam a környéki munkahelyeken :(
2019. okt. 27. 13:50
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha megmozdulni nem nagyon vagy hajlandó és még a gyerekkel is takarózol, akkor nagyon nehéz lesz.

Egyébként profession-on ami nincs fent az nem is nagyon létezik. Még a környező cégeket honlapjain a karrier fület tudod átlapozni esetleg.

2019. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A gyerekkel nem takarózok, viszont ha apuka dolgozik, nagyszülők meg öregek, kíváncsi vagyok te hol hagynád a gyereked. Még ha oviba is megy, biztos nem végeznék addig Pesten meg még hazajutni valahogyan átszállásokkal, hogy el tudjam hozni az oviból... Vagy netán hagyjam szegényt minden nap egy másik barátnőnél? Nem azért szültem, hogy szegény nyűg legyen a nyakamon és minden nap másra sózzam rá, csakis azért, hogy egy jól menő munkám legyen!
2019. okt. 27. 15:02
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem azzal takarózol, írtál még egy regényt a gyerekről.

Megsértődhetsz, de azért írtam, mert egy munkáltató sme fog kapkodni érted, ha te ilyenekkel indítasz, hogy így a gyerek, meg úgy a gyerek és feltételeket próbálsz szabni.


Erre is kellett volna gondolni gyerekvállalás előtt, nem csak a csok-ra. A környék leépült az elmúlt évtizedekben, ez van. Egyébként két nyelvvel, nem feltétlenül szigorúan közgazdasági állásban kellene csak gondolkozni szerintem.

2019. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 5,



vidéken nincsenek normális munkahelyek.

Ezért nem a kérdező a hibás, nem kellene ráförmedni.



Egy édesanyának a legjobb, ha rugalmas vagy kötetlen a munkaidő.Ugyanis, akkor tudja hozni-vinni a gyereket óvodából, bölcsiből.

Normális cégnek nem probléma az ilyesmi.



Sajnos, a kérdezőnek költöznie kellene BP-re.

Vidéken nincsen semmi, még Nyugat-Dunántúl is egy fos.

2019. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ösnek vagyok kíváncsi az okoskodásara, azt nagyon lehet csinálni a számítógép mögül:D haha de hát érezze jól magát valakinek kell a figyelem
2019. okt. 27. 16:18
 8/16 A kérdező kommentje:
"Nem"
2019. okt. 27. 16:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat okoskodó meg remélem megkapta a figyelmet
2019. okt. 27. 16:19
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten kívül Pusztaország terül el, menekülj, amíg teheted.
2019. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!