Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetöségek...

Milyen álláslehetöségek vannak Esztergom, Tatabánya környékén angol és német felsőfokú nyelvtudással és német alapfokú gazdasági diplomával?

Figyelt kérdés
A profession.hu-n csak mérnöki pozíciókat láttam, ahová kellenek a nyelvek, Pest és Győr messze van. Ami a tapasztalatot illeti, ügyintéző voltam Ausztriában, szerveztem az ügyfeleknek különböző szolgáltatásokat, számlákat állítottam ki, ilyenek. Hol érdemes körülnézni, milyen álláskereső portálokon vagy mit ajánlanátok? Kezdek kétségbe esni, hogy semmit nem találok. Ennyire nincsenek állások a környéken angollal és némettel vagy csak én nem találok a neten? Még tovább is képezném magam, de nem tudom melyik irányban, hogy el tudjak vele helyezkedni!? Valakinek valamilyen tipp? Esetleg valamilyen álláskereső oldal kifejezettem Esztergom környékén? Vagy csak írnátok pályázatokat cégekhez, anélkül, hogy álláshirdetés lenne feladva?

2019. okt. 27. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Okoskodok oké, kár, hogy ettől még igazam van...

Kár, hogy a tanácsokra nem reagálsz.

Szlovák oldal? Autó van?

Surány-ban most nyit nem kicsi gyárat az INZI, Komáromban már ott az SK Innovation és az INZI szintén... Lehetne sorolni. 50 km-rel jobbra és balra is van lehetőség bőven, csak el kell egy kicsit szélesebb körben gondolkozni, helyileg és pozícióban is.

2019. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken csak gyárakba lehet menni alja munkára vagy közigbe. Ha szellemi és kihívással teli munkát szeretnél akkor Bp. vagy külföld, bár én a helyedbe visszamennék Ausztriába, a magyar munkaerő-piac ratyi, ahogy van.
2019. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Esztergom opció, akkor onnan már be lehet járni Pestre, én is Egom mellől járok be naponta, igaz, Komárom fele eső részről nagyon szívás, mert nincs pl. vonat.... :/
2019. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, akkor tényleg nincs a környéken semmi... :( átgondolom a dolgokat, hogy jöhetne össze mégis Pest. Diplomával és két felsőfokú nyelvvel azért gyárba nem akarok menni dolgozni.
2019. okt. 30. 18:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Ebben az országban a diplomát azt a felsőfokú oktatási intézményben sikeresen végzett tanulmányok zárásaként sikeresen megoldott feladat jutalmául kapják, neked nem ilyen van? Már csak az "alapfokú" jellemző használatából kiindulva.
2019. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akik Esztergom és környékéről utaztok Pestre...milyen tapasztalaitok vannak...hátrány ez a távolság a munkaadó szemszögéből?Hátrányosabb helyzetben voltatok interjúkon a Budapesten élőkkel szemben? Voltak olyan megjegyzések az interjún, hogy mi van, ha késik a vonat stb. Vagy mindegy volt a munkáltatóknak, hogy mennyit utazol?
2019. okt. 31. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!