Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan mondjam meg a vezetőmne...

Hogyan mondjam meg a vezetőmnek, hogyha vezetői tudást és felelősséget vár el, akkor ne előadói fizetéséért tegye?

Figyelt kérdés
Más osztályokon az előadó többet kap, mint én helyettesként. Természetesen nem tőlük sajnálom.
2019. okt. 29. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen életképtelen vagy, hogy ehhez kérdést kell itt kiírnod, akkor nem csodálom, hogy neked kevesebbet fizet.
2019. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Örökérvényű mondás: "kis pénz, kis foci". Én már használtam ezt a kis örökigazságot főnöknek, aki erre jól reagálva megkérdezte, hogy akkor mennyiért végeznem úgy ezt a munkát, ahogy ő várná, én bemondtam, másnap pedig behívott magához és elémtolta a papírt egy kicsit alávágva azzal az összeggel a papírt, hogy akkor bérmódosítás.


De szerintem ez 10-ből 1 eset. Szóval azt azért hozzáteszem, hogy ilyet csak akkor vágj be, ha 1) nem zavar ha kivágnak 2) nagyon nélkülözhetetlen vagy

2019. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen senki sem pótolhatatlan. Sem én, sem ő, senki 😊 A “baj” velem, hogy mindent egyszerre szeretnék megvalósítani meg kevés pénzért is megvan bennem a szakmai elhivatottság.
2019. okt. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!