Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzeti Közműveknél, Magyar...

Nemzeti Közműveknél, Magyar Villamos Műveknél mennyit keresnek az emberek?

Figyelt kérdés

Jöhet többféle munkakör, ha valaki tudja.

Ezek állami kézben vannak, jobban vagy rosszabbul fizetnek, mint a többi, magánkézben lévő közmű-cég?

2019. okt. 31. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Sz_rul.

Az állami tulajdonú cégek nagyon lassan reagálnak a piaci változásokra.

Messze elmaradnak a versenyszférától.

2019. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Viszont nem is szakadnak meg a munkába :D
2019. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Kíváncsi lennék, hogy ti ezt honnan veszitek?

Saját tapasztalatotok biztos nincs, de még ismerősé, rokoné sem.

10+ év EON, kb 2 év Tigáz, most NKM:

itt keresek a legjobban.

Már amikor átvettek, akkor töbebt adtak.

Ügyfélszolgálat, középfokú végzettséggel.

Első kettő magán, harmadik az állam.

Az állam fizet a legjobban.

2019. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
De igen, saját tapasztalatból írtam, hogy nem szakadunk bele a munkába. Második vagyok.
2019. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
terinformatikus (msc), brutto 230 alatt
2019. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az az alapbér, amire jön többféle kiegészítés.

Mennyi a nettó?

2019. nov. 1. 13:43
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Nincs semmiféle kiegészítés, netto 146ezer
2019. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Általános asszisztens 220 nettó.

A bér régiónként és természetesen beosztásonként változik, vannak bónusz besorolások, ez is változó. Nincs átlagos bér, nagyon összetett a bérezési rendszer. Cégcsoporton belül is nagy különbségek lehetnek. Összességében viszont elmondható, hogy elérhető a versenyképes jövedelem + jó és ingyenes képzési programok vannak.

2019. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, köszönöm!
2019. nov. 1. 19:57
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
NKM, háttérmunka, vidéken, bruttó 330+cafeteria, prémiumok. Nem panaszkodom. És még ügyfeleznem sem kell.
2019. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2