Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzeti Közműveknél, Magyar...

Nemzeti Közműveknél, Magyar Villamos Műveknél mennyit keresnek az emberek?

Figyelt kérdés

Jöhet többféle munkakör, ha valaki tudja.

Ezek állami kézben vannak, jobban vagy rosszabbul fizetnek, mint a többi, magánkézben lévő közmű-cég?

2019. okt. 31. 17:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Itt valami nem kerek.

Amit az utolsó ír, az egy sima ügyintézői munka, érettségi kell hozzá, semmi több.

330 bruttó az 220 nettó, és erre még jönnek a prémiumok meg a cafeteria.

Én is ezt tapasztalom.

146-nál még egy kezdő is többet kap, ebben az egyszerű munkakörben. És nem nagyon van ennél lejjebb semmilyen munkakör.

Éves prémium fixen van, azt is el lehet osztani 12-vel.

Cafeteria is fixen van, nekem havi 17 körül jön ki, már adózva.

2019. nov. 10. 20:19
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
Minek kerdezed, ha nem hiszed el? lkalmazotti munkakorben prémium? Ne röhögtess már
2019. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Na itt derült ki, hogy nincs saját tapasztalatod, mert prémium van.

2019. nov. 10. 21:00
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Informatikusok sokszorosát keresik a korábban említett 146 nettónál.. hozzáteszem teljesen jogosan, megérdemlik. 146 nettónál a legkisebb kistérséges fiókirodákban dolgozó ügyintézők is többet kapnak.
2019. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

"Na itt derült ki, hogy nincs saját tapasztalatod, mert prémium van."

Hát hogyne :)

2019. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Trollkodhatsz, de nem érsz el vele semmit.
2019. nov. 15. 19:55
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Most komolyan ennyire ostoba vagy? Kérdezel valamit, nem hiszed el a válaszokat, aztán úgy, hogy semmi tapasztalatod sincs a témát illetően, úgy pampogsz itt :) gratulálok, hülyébb vagy, mkint gondoltam. Hidd csak el, hogy a közszférában tobbet fizetnek és prémium is van, ha a te lelkivilágod ettől jobb, felolem. Majd koppansz kis nyomi :)
2019. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
NKM-nél dolgozom általános alkalmazottként, nálunk van havi hűségbónusz és év végi prémium is. Cégcsoporton belül nagy különbségek vannak.
2019. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Most komolyan az osztja az észt, aki nem ott dolgozik, azoknak, akik igen?

És akik tudják, hogy van prémium?

Egy teljesen inkompetens okoskodó akarja bemagyarázni, hogy nincs prémium?

Ennek mi értelme van?

És persze neki áll feljebb. :D

2019. nov. 16. 13:08
1 2