Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon az átlag...

Magyarországon az átlag embereket miért nem engedik érvényesülni?

Figyelt kérdés

Vicc fizetések, öt millió adó, járulék, levonás.


Az államnak segítség helyett miért az ellehetetlenítés a célja?



2019. nov. 10. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem akarják hogy az átlagember gazdag legyen mert akkor ki termelne semmi pénzért gyárban? Politikusok kezében van egyébként a rendőrség a NAV és minden tehát ők egymás közt kivételeznek minden téren adót csalhatnak és sorolhatnám. Senki nem bünteti meg őket.
2019. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Átlag ember nem érvényesülhet
2019. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
vannak átlagemberek, akik érvényesülnek...csak nem a gyártósoron kell dolgozni nulla szaktudással...
2019. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én az vagyok és jól érvényesültem ahhoz képest, hogy apám iskolai karbantartó, anyám gyári szalagmunkás volt.


Ilyenek kellenek hozzá, mint kitartás, ambíció, emberekkel bánni tudás, tanulni akarás (felnőttként, munka mellett is), esetleg intelligencia. Mondanám, hogy szorgalom és kemény munka is, de sokan ezt félre értik és azt gondolják csak az lehet kemény munka, amibe fizikailag beleszakadsz, pedig nem

2019. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ezt max alkalmazotti munkahelyeken tapasztalom.


Szerencsére vállalkozói létben nincs ilyen (semmi hátrányt nem tapasztaltam eddig, vagy azt, hogy bárki korlátozna), de ahhoz bizony tanulni kell.

2019. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van benne igazsag.


Sok mulik a neveleseen es az okta5ason, ami itthon nagyon hianyos.

Ezert is van ennyi boldogtalan ember.

2019. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!