Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyinél jelentkeztem...

A munkaügyinél jelentkeztem egy képzésre, aminek holnap lesz a felvételije. Ma jött egy levél, hogy töröltek az álláskeresők közül?

Figyelt kérdés

November Hó elején menni kellett volna jelentkezési időpontra , de közben okt. 30 -án elfogadták a képzésre a kérelmemet. Most mi a teendő? Ettől még alkalmas lehetek a tanfolyamra ?

Vagy e miatt nem vehetek részt a képzésen ?

Valaki?



2019. nov. 11. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de nem értelek: miért nem hívod fel a Munkaügyi Központot, ahol nyilvántartottak álláskeresőként. Ott BIZTOSAN tudják a megoldást.

Mi itt csak találgathatunk...

2019. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert már bezártak. Hétfő van , 12 ig vannak. És holnap felvételi . És nagyon félek hogy e miatt baj lesz.😥 és nem vesznek fel . Pedig nagyon kell ez a képzés.
2019. nov. 11. 12:04
 3/14 A kérdező kommentje:
És nem tudom mire számítsak 😥
2019. nov. 11. 12:07
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem arra készülj hogy ezt most buktad. De nyilván az első adandó alkalommal lépj kapcsolatba az ügyintéződdel, hogy ilyenkor mi van.
2019. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Semmi esély akkor hogy felvegyenek ?

Holap azért mindenesetre meg jelenek és hátha

2019. nov. 11. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Először a munkaügyibe kéne rendezni a dolgokat.

Hiába mész felvételire, mert a képzés díját a munkaügyi fizeti ki az oktató intézménynek, de ha téged kicsaptak az együttműködésből, akkor nem is fogják fizetni.


Ez olyan mintha be akarnák a munkahelyedre dolgozni, attól függetlenül hogy tegnap kirúgnak, annak a reményében, hogy azért még fizetést küldenek.


Először a munkaügynél kell rendezni a helyzetet.

2019. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Valószínű azért töröltek, mert nem teljesítettél valami kötelezettséged, ami a regisztráltságodat fenntartja. Az hogy elfogadták a jelentkezésedet a tanfolyamra, az nem jelenti azt hogy nem kell megjelenned a hivatalba időnként, és elküldened jelentkezéseket arra a munkákra ami neked passzol.

Talán ezért töröltek. Mielőbb intézd.

2019. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
60 napra töröltek
2019. nov. 11. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ha csak nem sikerül valamit boltolni az ügyintézővel, hogy visszavegyenek, akkor buktad az egészet.
2019. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Felvettem a kapcsolatot az osztályvezetővel nagy nehezen ,visszavonták a törlést , és minden a legnagyobb rendben van :) Már csak holnap sikerüljön a felvételim .

Köszi a válaszokat !

2019. nov. 11. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!