Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált álláskeresők,...

Regisztrált álláskeresők, veletek is ilyen „törődő” a járási kormányhivatal foglalkoztatási osztálya, vagy csak én lehetek ennyire „egyedi eset”?

Figyelt kérdés
Kereken 10 éve, hogy folyamatosan regisztrált álláskereső vagyok (egyetemi végzettséggel). Ez idő alatt sem elhelyezkedési-, sem képzési lehetőséget nem ajánlottak, egyetlen egyet sem.

2019. júl. 21. 12:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg arrq nem gondoltal hogy neked is kéne tenned valamit? Egyedül tectehetsz rola ha most nimcs munkád
2019. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
A munkaügyi központ nem munkaerő-közvetítő. Ők nem fognak helyetted munkát keresni neked, hacsak nem azért regisztráltál hogy esetleg közmunkás lehess. Ha megkeresi őket egy munkáltató és beleillesz a profiljukba akkor esetleg kiértesítenek és meg kell jelenned, ezen felül rád van bízva, hogy helyezkedsz el.
2019. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Te regisztrált álláskereső vagy? Valahogy nem úgy érzem...

Amúgy képzeld, tettem, de az általam megpályázott munkakörök egyikébe sem vettek fel. Nehezíti a dolgomat, hogy egy gazdaságilag nem valami jól prosperáló térségben élek, szóval itt eleve alig van olyan állásajánlat, ami számomra érdekes lehet.

2019. júl. 21. 12:46
 4/39 anonim ***** válasza:
71%

Az előttem szóló már leírta pontosan ugyan azt amit én is akartam.


"A munkaügyi központ nem munkaerő-közvetítő."

2019. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
36%
Akkor költözz el, pesten bármikor mehetsz betanitott munkára
2019. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszike, engem csak szellemi munkalehetőségek érdekelnek.
2019. júl. 21. 12:51
 7/39 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan, hogy „munkaügyi központ”, már 2011 óta nincs.
2019. júl. 21. 12:55
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
"szivike", majd ha nem lesz, aki eltartson, akkor majd más munkakör is érdekel az éhenhalás elkerülése végett.
2019. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%

8-as vagyok és mielőtt meg lennék vádolva, hogy a kérdésre nem válaszoltam: én is voltam regisztrált munkanélküli, de amikor elegem volt már a munkanélküliségből (akkor még tényleg volt), közöltem velük, hogy értsék meg, hogy "ÉN DOLGOZNI AKAROK!", akkor érdekes módon rögtön ajánlottak munkát. Nem mondom, hogy csúcsszuper meló volt, de ugródeszkának jó volt - onnan már találtam később egy jó munkahelyet.


Szóval igen, nekem is az az érzésem, hogy nem is túl sokat tettél az ügy érdekében.

2019. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem fognak neked munkát keresi. Azt neked kell megtenned. Azért ha 10 éve nem talàlsz semmi munkát, nem a munkaügyi a helikopter...
2019. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!