Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyinél jelentkeztem...

A munkaügyinél jelentkeztem egy képzésre, aminek holnap lesz a felvételije. Ma jött egy levél, hogy töröltek az álláskeresők közül?

Figyelt kérdés

November Hó elején menni kellett volna jelentkezési időpontra , de közben okt. 30 -án elfogadták a képzésre a kérelmemet. Most mi a teendő? Ettől még alkalmas lehetek a tanfolyamra ?

Vagy e miatt nem vehetek részt a képzésen ?

Valaki?



2019. nov. 11. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer törölnek, egyszer meg visszavonják, hááát....


Nem tudom, milyen képzés, de sok helyen csak cigókat vesznek be úgyis, szóval az még nem jelenti a sikert, de majd írd meg, hogy mi volt és milyen képzésre sikerült vagy nem bekerülnöd!

2019. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11#

azért ne általánosíts, nyilván van ilyen is és olyan is. Megyeszékhelyen még akár választék is van a tanfolyamból, bár én is vártam már egyre jó félévet, mire összejött a csoport. Kistelepülésen meg lehet, hogy van két tanfolyam.


Kedves Kérdező: örülök, hogy sikerült legalább az ügyintézővel beszélned, legközelebb olvasd el a kiküldött levelet, abban az áll, hogy egyet nem értés esetén fellebbezésnek van helye.

Vagyis, írnod kellett volna egy levelet, hogy figyelmetlen voltál, felvettek, azt gondoltad, hogy már nem kell jelentkezned a felvételi miatt, stb. stb.


A lényeg, hogy azt a dátumot Neked és még sokaknak figyelni kell(ene), mert utólag már lehet szaladgálni fűhöz, fához!

Tudom, miről beszélek!


Sok sikert a tanfolyamhoz, remélem összejön!

2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdező kommentje:

Felvettem a kapcsolatot az osztályvezetővel nagy nehezen ,visszavonták a törlést "


Én meg örülök, hogy végre csak eljutottál odáig, amit már az első hozzászólásomban írtam:

hogy közvetlenül a munkaügyi központtal oldd meg az ügyet, és ne a Gyakorin. (1-es vagyok)


Amúgy csak jelzem, hogy 11:51-kor írtad ki a kérdést és amikor kérdeztem, hogy miért nem ott kérdezed, akkor az volt a válasz, hogy mert 12-ig vannak.


Hidd el, ezeket nem kekeckedésből írom, hanem azért, mert az utóbbi időben azt látom, hogy az emberek, ahelyett, hogy elintéznék a SAJÁT dolgaikat, ügyeioket, közvetlenül az adott hellyel, ehelyett idejönnek a Gyakorira és másoktól várják a megoldást: pl. miért vont le az OTP X összeget? stb)


Meg kell tanulni, hogy saját magunk, KÖZVETLENÜL intézzük a dolgainkat - ne másoktól várjuk a "megváltást" (direkt írtam le 2 x, hogy jól megjegyezzék, akik olvassák.


Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy ne kérdezz a Gyakorin, csak azt, hogy vannak dolgok, amiket mi itt helyetted nem tudunk megoldani.

2019. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

12. vok

Kedves Kérdező, tényleg ne haragudj a 13. hszóra, de igaza van. Én is azt veszem észre, hogy várjuk - néha én is - a sültgalambot, miközben megy az idő a semmivel. Tetszik, nem tetszik, magunknak kell intéznünk a dolgunkat, mert ha más intézni, az vagy nem lesz jó vagy lehetett volna jobb is.

2019. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!