Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvesznek a gyöngyösi B....

Felvesznek a gyöngyösi B. Braunba operátornak, ha nincs egyáltalán tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Feltételek között szerepel, h előny 1-3 ev tapasztalat,de tudtommal betanított munkához nem kell tapasztalat, akkor most mégis? Mert még sosem dolgoztam gyárban,sőt pályakezdő vagyok, csak diakmunkán dolgoztam kasszaskent

Ha valaki jelentkezett oda esetleg, legyen szíves leírni mi alapján vették/nem vették fel!

Válaszokat előre is köszönöm



2019. nov. 12. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel fognak venni.

Nem mindegy, hogy "előny" vagy "elvárás" a tapasztalalat.

2019. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj oda, rákkeltő a ragasztó, az oldószer!!!
2019. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem viccből mondom, itt ahol én lakok, két emberről tudom, hogy beteg lett, nem nathát kapott!

Felvesznek, de gondolom az egészséged fontosabb.Én mivel fel akarom nevelni a lányom, nem megyek oda, pedig felvennének.

2019. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!