Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jó úton járok?

Szerintetek jó úton járok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta magyon ambiciózus vagyok.

Most másodéves egyetemista és az az álmom hogy egyezer egy nagyvállalatnál felsővezető legyek majd saját cégem legysn.

Nem szárnazom nagyon gazdag családból.

Egy neves egyetem gazdasági szakára járok és eddig jó eredményeim vannak. Fél éve gyakornok is vagyok egy cégnél ahol nagyon megszerettek és úgymond nem eresztenek, ha lejár a gyakornoki szerződés mindig megújítják és mindig mondják hogy csupa jó dolgokat hallanak rólam mindenkitől.

Szerintetek jó úton járok az álmaim felé?

Ha lenne még valakinek valami tippje szívesen fogadom:)

(Minden rosszindulat vagy beképzeltség népkül írtam ezeket)

21L



2019. nov. 13. 09:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
De jó, hogy itthon mindenki csak főnök, meg cégvezető akar lenni... Dolgozni már derogál.
2019. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
#11: az is munka. Szerinted ők csak a lábukat logatják?
2019. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Jól gondoltam, hogy csak álmodozás ez.

Nem, az MBA nem az MSC. Nagyon nem...

2019. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az MBA az üzleti mesterképzés másabb sokkal gyakorlatiasabb meg komoly emberek mennek el rá,nem a bulizgatós egyetemisták,hanem akik karriert akarnak ugrani.

Azért kell 5 év gyakorlat,mert ez kitétel hozzá,lehet van ahol 3 év kell de én 5-ről tudok komolyabb képzéseken 5 év munkatapasztalat kell.

2019. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Veled egy idos vagyok, ugyanugy gazdasagi szakon tanulok, egy multinal melozom es kb ugyan ezek a celjaim. Pacsi 👍
2019. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jól kezdted az utat de a mai világban ez kevês. RENGETEG olyan egyetemista van aki jól tanul es dolgozik. Jelenleg tőlük semmi nem különböztet meg téged, pedig ki kell emelkedni ha azt akarod hogy felfigyeljenek rád es vezető lehess. Ehhez fontos lehetőségek:

-min 2 europai +1 ritkabb nyelv ismerete

- külföldi tanulmányút

- saját kutatások, PhD

- sajat munkahelyi projektek, önállosag, felelősség

- továbbképzések: szakkollegium, coaching, treningek, MBA

- önkéntesseg, diakszervezeti munka

2019. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Egyébként ki pontozta le a pozitív válaszokat?:D

2019. nov. 15. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!