Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerzik meg rá a pénzt?

Honnan szerzik meg rá a pénzt?

Figyelt kérdés
Aki feltalál valamit és utána azt szabadalmaztatni is kell meg megcsináltatni szakemberekkel aztán legyártatni nem kis pénz. Tehát aki feltaláló hogy kezdi a karrierjét hogy több millió forintja legyen feltalálni valamit ami hasznos is.
2019. nov. 15. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

"Aki feltalál valamit és utána azt szabadalmaztatni is kell meg megcsináltatni szakemberekkel"


Itt nagyon fordítva van megülve a ló. Egy "ötletet" nem lehet szabadalmaztatni. Szabadalmaztatni egy elkészült működő technológiát lehet. Szóval ne keverjük össze a sorrendeket.

2019. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben de ha valakinek van ötlete több millió forintra van szüksége hogy megvalósítsa azt.
2019. nov. 15. 21:34
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg? A Microsoft az Apple és a Google is egy garázsban indult el, néhány lelkes szakival, minimális pénzel. Nézd meg hol vannak most.
2019. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha én kitalálok valamit minimális pénzzel megcsinálják nekem a szakemberek aztán le is gyártják minimális pénzért?
2019. nov. 15. 21:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Neked kell lenni a szakembernek. Ha nem vagy szakember, egyáltalán hogy gondolod hogy az amit kitaláltál működőképes úgy ahogy te elképzeled?
2019. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdésemben az szerepelt hogy honnan szerzi meg rá pénzt aki feltalál valamit mint feltaláló hogy aztán szakemberekkel megcsinálhassa aztán meg legyártatni a találmányát.
2019. nov. 15. 21:53
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ennek a kérdésnek így nincs értelme.


Ez nem így működik, hogy azt mondom hogy én feltaláltam a teleportációt, csak kéne egy jó szaki, aki megvalósít egy készüléket nekem ami képes erre...

2019. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
84%

Fingod nincs, hogy működik a világ, ugye?

Nincs olyan, hogy valaki "feltaláló".

2019. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

ja, hát mert nyilván ez úgy működik, hogy te kitalálsz valamit, aztán szarrá keresed magad belőle...


ez pont ugyanolyan vállalkozás, mint bármi más. minimum ahhoz kell pénz, hogy legalább az alapötletedet egy prototípussal szemléltesd...aztán, ha szemel láthatóan működőképes, akkor nekiállhatsz befektetőket keresni a sorozatgyártáshoz...és majd egyszer eljutsz oda (talán), hogy kezd megtérülni a saját befektetésed.

2019. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha az ismerősei közt nincs, akkor meghirdeti hogy befektetőt keres aztán ha valamelyik lát benne fantáziát, lesz pénz. Rengeteg pénz van és kevés jó ötlet.
2019. nov. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!