Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iskolaszövetkezet kb. mekkora...

Iskolaszövetkezet kb. mekkora haszonnal dolgozik?

Figyelt kérdés

Párom munkaerőközvetítő, nekik a cégek 1,59-es szorzóval fizetnek a munkaerő után. (Tehát ha br 1000 Ft/óráért dolgozik a munkavállaló, akkor 1590-et fizet a cég a munkaerőközvetítőnek óránként.) Ez a diákmunkáknál is hasonló?

Úgy alakult, hogy a jelenlegi munkahelyem, ahol gyakornok vagyok diákként, főállásban szeretne alkalmazni. Sajnos a béremet nekem kell "kitalálnom", semmi hozzávetőleges értéket nem kaptam. Ezzel az 1,59-es szorzóval számolva elég reális nettó összeget kaptam. (tudom, hogy a diák nettó-bruttó nem ugyan az, természetesen úgy kalkuláltam)

Viszont nem szeretnék alá/fölé lőni a béremmel, így szeretném megtudni, hogy hozzávetőlegesen mekkora lehet ez a szorzó iskolaszövetkezeteknél?



#diákmunka #közvetítői díj #kölcsönzési díj
2019. nov. 17. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, kb hasonló a szorzó az iskolaszövetkezetnél is, talán egy kicsivel kevesebb.
2019. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!