Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt postai ügyintéző?

Van itt postai ügyintéző?

Figyelt kérdés

felvennének a postára ügyintézőnek az ablakba ( csekk, levél) nem tudom elvállaljam-e. Elötte szeretnék véleményeket kérni olyanoktol akik ott dolgoznak.

Milyen a munka? fizetés? van cafetéria? munkaidő?

köszönöm



2019. nov. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Sok munka, minimálbér, minimális cafetéria, munkaidő össze-vissza. Hol hajnaltól délig, hol délutántól estig, hol 2x4 óra, közötte 2-4 óra szünet. Röhej...
2019. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én ebben dolgozom.8 órás vagyok, 8-16-ig vagyok minden nap. Tény, hogy sok a munka és nagy a felelősség, de én szeretem. Mi nyitás előtt egy órával már bent vagyunk, mert sok a teendő. Nálunk mindenki mindent csinál, nem csak csekk, levél és csomagfelvételt. Több vizsgára is elküldtek már. A miénk kisebb vidéki posta, lottó is van. Cafeteria a próbaidő után jár már, fizuval én elégedett vagyok, ösztönző is jár. Viszont az örökös piszkálás a biztosítás kötés miatt, eléggé frusztráló.
2019. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt meg tudjátok mondani mennyi az ösztönző es a cafetéria?
2019. nov. 21. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én egy nagypostán csinálom ugyanezt, de a lepontozók szerint nem hasznosa válaszom...
2019. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagypostán dolgozom, váltott műszakban. Egyik nap 7-től vagyok fél 3-ig, másik nap fél 1-től háromnegyed 8-ig. Ez az átlag, de van, hogy csak 6 órázok, 2 hónapban egyszer 12 órázok. Havonta nettó a 230-250-et kapok, óraszámtól függően, de mikor elkezdtem 210 volt a bruttóm.

Ezen felül, ha értékesítek, jön a jutalék, egyszer ugye a fizuval és negyedévente megkapom megegyszer ösztönzőként. Tavaly februárban választhatunk milyen béren felüli juttatást szeretnénk, nekem szép kártyám van, arra megy minden hónapban 25 ezer forint, de rengeteg lehetőség közül lehet választani.

Tényleg néha zavaró a vezetőség felül az állandó piszkálás az értékesítéssel, de szerencsére kifogtam egy viszonylag jófej főnököt, úgyhogy nem vészes.

És még annyi, hogy minden karácsonykor is van jutalom, tavaly utalványt kaptunk, most pedig készpénzben jön a fizuval együtt.

2019. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,ment mindenkinek a zöld kéz.
2019. nov. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!