Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti ledolgoznátok egész életete...

Ti ledolgoznátok egész életeteket egy munkahelyen? Milyen lenne ez a munkahely számktokra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem. 2 évnél hosszabb időt is nehezen tudok elképzelni alkalmazottként egy XY cégnél. Saját vállalkozásban, ahol én osztom be az időmet úgy, hogy kétszer akarok síelni menni, nyáron nyaralni és bármikor eldönthetem mikor mivel foglalkozom és a saját malmom alá hajtom a vizet, úgy igen. Jelenleg ez irányba tart az élet, remelem össze is jön.
2019. nov. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy olyan helyen ahol van kihívás és utazhatnék, ott igen.
2019. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én alapból nem dolgoznék egy életen át, annyi jó dolgot lehet csinálni. Dolgozni 5-10 évet kell jó megtakarítást csinálni aztán ingatlanba fektetni és kész.

De ha mindenképp 40 év...akkor állami céghez mennék akta tologatónak egész nap facebookoznék :D

2019. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egész életemet amúgy sem tervezem végigdolgozni. 50 éves koromra nyugdíjazni szeretném magam legkésőbb, úgy hogy addig legalább kétszer egy évig csak utazom és nem dolgozom egy percet sem.
2019. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy 40 évig más ossza be az időmet, kötve legyen évente 250 munkanapom, napi 9 órában + utazás, és mellé évi 20-30 nap szabadsággal, aminek a felét nem én osztom be?


Hogyha szabira akarok menni, azt valakinek jóvá kelljen hagynia?


Hogy ne lássam a gyerekemet felnőni, mert napi 9 órát + utazást töltök a munkahelyemen?


Hogy ne tudjak elmenni 3 hónapra nyaralni, mert max 2 hetet lehet kivenni, egyhuzamban, azt is min fél évre előre kérvényezni?


Leghosszabb munkaviszonyomat töltöm most, 3. éve vagyok a cégnél, de már a falat kaparom, hogy a többség ezt nevezi "felnőtt létnek" amikor kb olyanok vagyunk mint a gyerekek.. el engedélyt kell kérni, hogy eljöhessek előbb, engedélyt kell kérni, ha később akarok bemenni vagy szabit akarok kivenni. 1 hónap szabit nem lehet kivenni, hülyének is néznek (hiába lenne rá elég napom)


Napi 15 órából kb napi ~5 órám van amit szabadon osztok be, és ebben akkor benne van saját magam ellátása. szóval bruttó 5 órára kellene párkapcsolatot építenem, gyereket vállalnom, kikapcsolódnom, fejlődnöm, karriert építenem?!

2019. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 csodás megfogalmazást ez a vadkapitalista magyaország elemi alkotója sajnos.... Bár mindenki vállalkozhatna és saját maga főnöke lehetne...persze csak ha környezetbarát vállalkozást csinál ami nem árt....de ez lehetetlen marad a rabszolgaság amíg sikerül kitörni.
2019. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös: Sajnos a magyarok döntő többsége ezt nevezi normális életnek, megvetik azokat, akik nem tudnak valamiért ebbe beilleszkedni...
2019. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!