Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrként 700 ft/óra az...

Vagyonőrként 700 ft/óra az nagyon kevés, ugye? 24/48

Figyelt kérdés

Még tanfolyamra járok, tehát papírom nincs róla, viszont vannak cégek és helyek, akik alkalmaznak emberket az iskola által kiadott igazolással is, végzett vagyonőr mellett.

Szerintem még végzettség nélkül is baromi kevés a pénz és ezt meg is mondtam nekik. Ugyan nem beszéltünk róla, de szerintem egy forinttal sem adnak több pénzt a végzettséggel rendelkezőknek.



2019. nov. 23. 18:22
1 2
 11/13 Csabeszmester ***** válasza:
12-es...ugyan meséld már el hol adnak 3 műszakos munkáért 200 nettókat?? Nem tudom egyesek milyen univerzumban élnek amúgy. Békés és Szolnok megyében 3 műszakkal,családi adókedvezménnyel,ilyenolyan bónusszal is max 160-180 ezer megállítja a 3 műszakozást. Pest megyébe kellett átjárnom cirka 2 évig napi 60-60km utazással hogy 4 műszakkal megkapjam a 200 nettót,vagy 10-30 ezer forinttal többet ahogy éppen a műszakforgás meg a pótlékok kiadták a hónapot. Aztán ott is rájöttek hogy "túl sokat fizetnek" és szépen lenyestek a havi fizuból 30-50 ezer forintot,de plussz feladatokat varrtak az amúgy is hiányos létszámú állományra. Ott sem az alapbér volt a magas,az szinte a minimálbér szintje volt hanem a különféle pótlékok dobtak a temetői öszzképen amik természetesen az "adható de nem kötelező" kategóriában voltak így 1 tollvonással bármikor megvonhatták a dolgozótól. Pótlékok nélkül 140 ezer volt a nettónk..és nem a kispiricsi zabhegyező mutyikft.-ről volt szó hanem MULTI-ról.
2019. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Amit a neten korábban olvastam, az úgy néz ki, a valóság lesz. Beszéltem egy másik hellyel, utalva minimális pénz, a többi borítékba, bejelentés van, de messze nem a valós óraszám, 770 forintos órabér, sok munkával és 260 körüli óraszámmal. Épphogy nettó 200E. Keresek tovább.

Úgy néz ki errefelé a 700 forint az átlag, 800-850 már jónak számít és 950 alatt van azé is, aki egy hipermarketben teljesít szolgálatot.

2019. nov. 28. 22:25
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor el kell költözni ilyen helyről, ha csak ennyivel nem olcsóbb arra a megélhetés.
2019. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!