Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OKJ 54 ápoló szakmával el...

OKJ 54 ápoló szakmával el lehet helyezkedni 6 órás állásba gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Jelenleg 12 órában dolgozom váltott műszakba és azon gondolkozom hogy emiatt nem férne bele a gyerek és én majd pár év múlva szeretnék gyereket Ezért kérdezem mert így nehéz lesz a gyereket oviba vinni meg suliba majd később
2019. nov. 24. 21:10
 1/4 Girlll3 ***** válasza:
59%
Hol dolgozol ápolóként? 6 órásról még nem hallottam. Mennyit keresel?
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy rendelőintézetben asszisztensként. Kórházban, klinikákon ez felejtős, az oviba-iskolába szállítást majd pároddal/férjeddel kell közösen megoldani. Akik többműszakosak, azok mind együttműködve csinálják.

Esetleg valami kórházi adminisztrátori állásba megérdeklődheted még időben, hogy van-e lehetőség pár évre áthelyeztetni magadat.

2019. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ház órás a kórházban azt jelenti, hogy nem heti 40, hanem heti 30 órát fogsz dolgozni, de a munkaidőbeosztásod nem változik...

Én is ápolónő voltam, amikor a lányom született, meg lehetett oldani. Soha is lesz, nem?

2019. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apja is lesz, bocs.
2019. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!