Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyerek mellett ti hogyan...

Gyerek mellett ti hogyan dolgoztok ha nem ott alvós? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 éves a kisfiam most ár ovis. Nekem művészeti ékszerkészítő és érettségim van. Az a problémám, hogy a kisfiam nem alszik délután így nem tudom milyen munkát tudnék vállalni. Ti hogyan oldjátok meg? Amikor végeztem a sulival egyből jött a kisfiam így csak néhány telefonos otthoni értékesítői munkát próbáltam ki eredménytelenül, sajnos nem az én világom... A szakmám szerettem de nem igazán találok hasonlót. Gondolkodtam tanulásban, esetleg ingyenesen hol tudnék nyelvet másodszakmát tanulni amivel esetleg később jobban el helyezkednek? 4-6 órában csak takarítás találok azt is inkább délutáni munkavégzéssel? Hol indulhatott el Budapesten. Ja nem rég költöztem ide vidékről.
2019. ápr. 10. 11:53
 1/9 anonim válasza:
Olyasmit láttam, hogy szépségiparban voltak pár képzésen az ilyen anyukák: kozmetika, fodrászat, masszázs, ugyanakkor 20as lányok is tudnak rá ügyelni vagy vannak délutáni foglakozások kicsiknek is alapítványoknál, ovikban, stb.
2019. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) A szépség ipar érdekelne is. Merre fele keresgélhetnék ilyen lehetőségek után?
2019. ápr. 10. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi most a rendszer, de régen 8ra vagy előtte beadták a gyereket oviba, majd 4re érte mentek. Amelyik aludt aludt, amelyik nem az csendben elvolt magának. Az nem opció, hogy ott marad 4ig?
2019. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem alszik, miért ne lehetne oviban egész nap? Az nem kizáró ok.
2019. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kérhető, hogy akkor is ott maradjon ha nem alszik vagy, hogy ne altassák el? Az lenne a legjobb legalább ő is jobban be illeszkedne. :)
2019. ápr. 10. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérnéd, hogy ne altassák el?

Hidd el, láttak már ilyen gyereket az óvónők, tudják kezelni a helyzetet.

Fiam nagycsoportos (vegyes csoportban).

Oviban alszik, hétvégén otthon nem.

Mert oviban mindenkinek le kell feküdni pihenni.

2019. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó gyerek nem alszik már 3-4 éves korától, ettől még járnak oviba. Én sem aludtam és a lányom sem. Az oviban csendespihenő van, le kell feküdni, még ha nem is alszanak el. Vannak ovik, ahol meg tudják oldani, hogy a nemalvó gyerekek külön teremben játszanak, de ez elég ritka. Nyelvet interneten is tudsz tanulni ingyen, rengeteg oktatóanyag van.
2019. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kèrhető. Sőt, az egyáltalán nem kizáró ok, hogy ő nem alszik. De az is lehet, hogy ott fog, mert mindenki pihen. Az èn fiamat se nagyon tudtam már altatni itthon, de mikor oviba került, ott elaludt. Csak nagycsoportos már nem, de akkor is feküdt csöndben, aztán kèsz.
2019. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. ápr. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!