Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fognak még az önkormányzattól...

Fognak még az önkormányzattól visszajelezni ha az állásinterjún azt mondták ma fognak és hiába mindjárt 6 óra nem jeleztek? Nem tudom igazából mi a szokás ilyen helyeken.

Figyelt kérdés

Ott azt mondták minden esetben fognak jelezni miután szóba került hogy máshol nem jeleztek semmit.

Az interjú sem hiszem hogy rossz lett volna és ahogy láttam ketten jelentkeztünk. Bár lehet a másik jóval közelebbről mint én viszont az tetszett nekik (négyen voltak bent) hogy tanultunk olyan programokat amit ott is használnak.

Sokszor úgy beszélt mintha engem választottak volna majd javította magát hogy ha engem választanak meg majd a jegyzőnél is kell intézni hogy kit választanak.

Írni nem akarok nekik mert a távolság miatt főleg hogy határozott idejű állás lenne nem terveztem ott lenni minden áron. Viszont első állásnak jó lett volna. Vagy jó lehet ha még teszem azt holnap jelentkeznek.


2019. nov. 25. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Várjál még pár napot.
2019. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az lesz. Mondjuk ma jelent meg egy szinte tök ugyanaz a munkakör egy fél órányira fekvő városban.

Viszont ott esélyes hogy nem a magasabb illetmény alap van. (Amúgy engem meglepett mennyi béren kívüli juttatás van pl. azokhoz az ismerősökhöz képest akik helyi vállalkozóknál vannak szinte éhbérért egyéb juttatás nélkül).

Mondjuk amivel kevesebbet adhatnak ott az visszajöhet olcsóbb útiköltségen. Mindenesetre várok még aztán lesz ami lesz.

2019. nov. 25. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom igazából mi a szokás ilyen helyeken."


Ne izgulj az ilyen állami helyek mindig vissza szoktak jelezni! Készülj fel, hogy 1 hónap múlva kapsz 1 nem téged választottunk levelet!

2019. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annak sok értelme nem lenne mert addigra letelik az elbírálási határidő.


Viszont volt szerintem beugratós kérdés is. :D Megkérdezték leghamarabb mikor tudnék kezdeni. Mondom szerintem már jövő héten is tudnék. Erre közli hogy az elbírálás határideje előtt úgyse kezdhetek. Csak akkor minek kérdezi meg?

Mondjuk ciki lenne két ember közül ha nem engem választanának.

2019. nov. 25. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Plusz minusz 1 Hét.
2019. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ciki?

Nézd meg a Borkait, annak mi ciki?

Vagy ott van az a másik amelyiket simán megválasztottak miközben börtönre ítélték uzsorázásért meg pénzbehajtásért. Ugyammá.

Ha nem kellesz, minden beadott pályázati anyagodat visszapostázzák a lakcímedre, ez lehet 1 hónap múlva is.

2019. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ő nagyban tolta. :D

Mondjuk ma került fel egy ugyanolyan munkakör szóval lehet beadom oda is. Aztán majd látjuk hogy alakul.

A 6 hónap próbaidő úgyis meglenne ha felhívnának is.

2019. nov. 25. 21:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szoltak ma sem.

Azt meg nehez elhinni hogy ket embert holnap lesz egy hete hogy valasztanak.

2019. nov. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!