Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha többet dolgozok minden...

Ha többet dolgozok minden nap, mint amennyi a szerződésben van, de szóban ezt megbeszéltük, akkor ezt a pénzt utólag kérhetem tőle?

Figyelt kérdés
Napi 8 órás szerződés helyett 12 órát dolgozol, de ezt az elején már mszoban megbeszéltük, hogy oké, mert másképp nem kaptam volna meg a munkát. Most viszont eléggé kitolt velem, ezt most nem részletezném, a lényeg, hogyha így állunk, akkor én is viszonoznám a szeretetét a felmondásommal, de azt a pénzt követelve, ami nekem minden nap pluszban járt volna 4 órára. Ezt megtehetem? Kihez forduljak?

2019. nov. 27. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Van bármi nyoma ennek bárhol, hogy te napi plusz négy órát melóztál? Mert ha nincs, akkor kb tanulópénz.
2019. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idén február óta dolgoztam alkalmi bejelentéssel, májustól pedig állami támogatást vett fel rám 10 hónapra
2019. nov. 27. 09:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Étel futár vagyok, az bizonyíték, ha megvannak minden napról a rendelések blokkjai, 11tol este 11ig?
2019. nov. 27. 09:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamint a kiszállításos rendelése lap amin a házhozszállítás címei vannak, és hogy ki szállította ki.
2019. nov. 27. 09:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint a lapok csak le vannak fotózva és ugyebár ott az időt is mutatja hogy mikor készült.
2019. nov. 27. 09:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meg ugye az utolsó 3 napról ott vannak a kamera felvételek.
2019. nov. 27. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek rendelkezésedre állnak, akkor verheted az asztalt a túlórapénzért. Aztán ha nem kapod meg, akkor mehetsz a munkaügyi bíróságra (amíg még létezik) validáltatni az igényedet.
2019. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!