Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkaügyi központban nem...

Ha a munkaügyi központban nem jelentem meg de nem töröltek a nyilvántartásból de utólag kiderül hogy nem jelentem meg akkor abból lesz valami baj?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném. Amikor munkát kapsz, akkor majd automatikusan törölnek. Azon kívül nem hiszem, hogy bármiért is keresnének. Én 2 évig voltam beregisztrálva munkakeresőként, megjelentem minden egyeztetésen, de csak annyit csináltak, hogy nyomtak egy pecsétet a kiskönyvembe és azt mondták, hogy nem tudnak ajánlani semmi munkát, ugyanúgy mint az összes előző alkalmakkor. Ők sosem kerestek engem. Szóval nem is értem, hogy mi értelme volt regisztráltnak lenni.
2018. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem töröltek? Ma már mindenkit törölnek, aki nem jelenik meg időben, és nem is küld értesítést, és nincs valami igazolása. Értesítést arról, hogy töröltek jóval később kaptam, pedig már másnaptól töröltek.
2018. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
60%
Minden ügyintézésnél vannak türelmi idők. Elég ha bemész és közlöd sajnos nem tudtál időre jönni... Rendben lesz.
2018. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!