Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkahelyeken kötelező...

Irodai munkahelyeken kötelező részt venni az extra programokon?

Figyelt kérdés

Sörözés a kollégákkal, csapatépítő kirándulás stb.

Nem nagyon vonzanak az ilyenek.



2019. nov. 27. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Általában nem kötelező, de erősen ajánlott.

Aki mindig kihúzza magát előbb utóbb ha lapátolás van ő kerül elsőnek a lapátra.

Én amúgy szívesen mentem, 4* voltam cinema city vip-ban, kaja pia, voltunk Szlovéniában, Ausztriában, luxus wellneseken a Bambarában, az Oxygenben.

Nem vagyok egy nagy társasági lény én se, de ha már fizetik..

2019. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az üzleti életben a legfontosabb döntések fehér asztal mellett születnek.

Egy vállalatnál a kávégép mellett vagy a dohányzóban.

Kihúzhatod magad de ne csodálkozz ha egy fontos döntésnél fel sem merül a neved, hiába érzed hogy te lennél a legalkalmasabb.

2019. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10: Ezen sokat gondolkoztam, és szerintem én egy olyan Aspergeres lehetek, aki “tökélyre” fejlesztette, hogy elrejtse ezt mások előtt. Alkalmazkodom, közvetlen, jó fej vagyok mindenkivel, akivel kapcsolatba kerülök. De az nekem hatalmas energia. Főleg, ha sokáig kell csinálni. (Itt gyakorin nem erőlködöm ezen, a névtelenség mögé bújva tudom “önmagamat adni”.)

Az ebédszünetek is elég megterhelőek számomra. Imádok enni, nagy ínyenc vagyok, és ha eszem, azt szeretem kiélvezni. Nagyon nem szeretek közben beszélgetni. Így egyikre sem tudok igazán koncentrálni. Gyúrok is, így különösen oda kell figyelnem az étkezésre, és mivel szeretek főzni, jövő héttől inkább főzök magamnak.

2019. nov. 30. 00:57
 14/14 A kérdező kommentje:

#11: Részt fogok venni időnként, nem arról van szó. Negyedévente egyszer még jól is esik az ilyesmi. Közös sörözesen voltam is már. Csak szeretik csütörtökre tenni, úgy, hogy másnap ugye munkanap...

De a wellness a kollégákkal elég furán hangzik. Egy szál fürdőgatyában mászkáljak velük? A barátnőmmel, családdal, barátaimmal OK, de munkatársakkal fura. Én se nézek ki rosszul mióta gyúrok és kollégák között is vannak jó csajok. Tartok tőle, hogy közvetlenebb lenne a viszony, mint szeretném. Lányok időnként kinéznek maguknak, mint jó parti, és ezt a szitut elég nehezen tudom kezelni. Nehezen tudok nemet mondani, főleg ha alkohol is bejátszik. Ugyanakkor barátnőmet szeretem, és nem akarom sem megcsalni, sem “lecserélni”.

2019. nov. 30. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!