Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomás vagyok (turiszt...

Friss diplomás vagyok (turisztikai közgazdász) nem tudok elhelyezkedni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzomat és motivációs levelemet, egy két nappal utána be is hívtak interjúra a legtöbben. Második körös interjúkon is voltam, de a végén mégsem engem választottak.


Mi lehet a gond velem?

Több nyelvet is beszélek, köztük az angolt felsőfokon, a szakmai gyakorlatomat is egy kiemelkedően jó cégnél szereztem meg, továbbá az interjúk során mindíg figyeltem, hogy a kisugárzásom megfelelő legyen és jó benyomást keltsek.


Ti hány megpályázott állás után kaptatok egy ajánlatot?

Talán először egy alacsonyabb pozíciót kéne megpályáznom mint recepciós, vagy titkárnő?



2019. dec. 6. 00:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok a kérdésemre, egy kettő komment megnyugtató volt számomra és találtam köztük hasznos válaszokat is mint pl hogy ne görcsöljek úgy rá az interjúra, lehet ez volt a gond, hogy túlságosan meg akartam felelni.


20# Te aztán nagyon művelt ember lehetsz :)

Lehet hogy nem tartozik a nehéz szakok közé de ahhoz, hogy megkapd a diplomádat 2 felsőfokú nyelvvizsgával kell rendelkezned, tehát kötve hiszem hogy annyi ember ezt a kisujjából kirázná, talán évekkel ezelőtt amikor nem volt még a nyelvvizsga kötelező..

2019. dec. 7. 23:37
 22/24 VPJ108 ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ha állást keresel az nem egyszerű, és ha munkatársat az sem. Próbálkozni kell, amíg találsz valakit akik látnak benned fantáziát. Akarj a cég hasznára válni, szorgalmasan dolgozni és ez látszódjon is rajtad. A Corvinus egy kalap szar, nem ezen múlik. Sok sikert, ne add fel (de ne is légy görcsös)!
2019. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,

a mellékelt ábra szerint igen. Legalábbis engem igazolnak a tények:)


#20

2019. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia, azóta találtál munkát? :)
2020. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!