Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi kell ahhoz,...

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy blogolásban sikeres legyek? Hogy lehetne ezt elkezdeni?

Figyelt kérdés
Vagy pl. Insta kép feltöltéssel. Most van egy saját vállalkozásom Budapesten és emberekkel foglalkozom hosszú évek óta. Igazából kezdek kiégni. Azt érzem, hogy már nem jó szívvel csinálom, amit csinálok. Kiszeretnék szabadulni a nagyvárosból, elkezdeni utazgatni egyesegyedül és magáról az utazásokról posztolni, akár én rajtuk sem lennék, nem arra a "minden bájam megmutatom és kattintsatok" posztokra gondoltam, hanem aminek a középpontjában az utazás, a természet áll. Mi kell ahhoz, hogy ez sikeressé váljon? Egyáltalán lenne erre még igény?
2019. dec. 9. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Blog? Utazz vissza az időben 25 évet.
2019. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez jutott eszembe nekem is. Cirka 20 évvel ezelőtt kezdd el, most már a sarki zöldségesnek is van blogja. Ebből pénz nem lesz.
2019. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartok én ism
2019. dec. 9. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig, ha minden bájadat megmutatnád és mellé még csinos nő is vagy, akkor annak lenne nézettsége.
2019. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Leginkább pénz kell hozzá, én is csináltam egy blogot, elég sok időm ment rá, és mivel nincs sok ismerősöm, pénzem sincs reklámozni így


El van rejtve az oldalam..


Filmekről, videójátékokról írtam, írok még néha, de a nagy oldalaktól esélytelen az egész, eleve


Benne se vagyok a google találatokba, míg mások, a nagy oldalak kritikái függetlenül attol milyen, az első helyeken szerepelnek..


Hobbinak, magadnak jó, olyan mintha naplót írnál, alig jut el valakihez, így nem sok az esély a sikerre..

2019. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

érdemes pl. tisztázni, hogy mit tekintesz sikernek. követőket, lájkokat, ismertséget, ajándékokat, pénzt? nagyon sokan nagyon sok féle moitivációval csinálják és nagyon sokan sikeresek is vele - de nagyon nem mindegy, hogy miben definiálod a sikert.


ha van egy vállalkozásod, akkor legjobban azzal jársz, ha olyan blogot, vlogot, instát kezdesz el csinálni, ami a saját vállalkozásodat képes segíteni, hirdetni, hogy ott jobban menjen az üzlet és onnan több pénzed jöjjön be, abban meglegyen a megtérülés, közben meg a blog, vlog, insta szórakoztat, kikapcsol, változatosság a vállalkozásban végzett munkához képest.


önmagában az utazós képek, videók, írások nem jelentenek értéket. ha ügyes vagy, akkor persze fel lehet futtatni akár nagyon nagy nézettségre is egy utazós vlogot, blogot, akármit és ha nagyon ügyes vagy, akkor akár bevételed is lehet belőle. de ehhez rengeteg munka és nagyon jó üzleti érzék is kell, mert ez a piac nagyon telített és nagyon sok nagy pályás játékos van már rajta, közéjük felnőni új jelentkezőként nagyon nehéz. egyáltalán nem lehetetlen, de nehéz. sok tudás, tehetség és rengeteg munka kell hozzá, hogy sikerüljön.


hogy van-e rá igény, azt csak akkor fogod megtudni, hogyha csinálod. Henry Ford is megmondta, hogy ha a vásárlói igényeket követte volna, akkor autó helyett gyorsabb lovat gyártana.

és még ha csinálni fogod sem biztos, hogy az első 1-2 évben sikeres lesz. viszont még ha nem sikeres, akkor sem mbiztos, hogy maga az ötlet nem jó, csak nem teljesen jól csinálod. nagyon apró nüanszokon tud múlni, hogy mi mennyire működik és csak a gyakorlás, tapasztalatok, tanulás tudja meghozni a sikert, hogy kiderüljön, mi mennyire működőképes.

2019. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy a blog halott lenne? valóban nem annyira menő, mint korábban, de azért van 1-2 olyan hobbi blogom, amiket simán több több ezren, vagy olykor akár tízezrek is elolvasnak, ha épp kiteszek rájuk valamit - és ezeket a blogokat még csak nem is csinálom komolyan/aktívan. szóval nyugi, a blogolás távolról sem halott. persze ma a videó a menő, úgyhogy érdemes videót IS csinálni, meg blogot is - amin a videót is meg tudod osztani, ha van rá kapacitás, akkor nem csak egy linkkel, hanem szövegesen is leírva azoknak, akik olvasni akarnak és nem videót nézni (pl. korlátozott mobilnetről, munkahelyen, suliban, stb)...
2019. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!