Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek sikeres a kapital...

Hogy lehetek sikeres a kapitalizmusban?

Figyelt kérdés

Életképtelen vagyok,nincsenek se barátaim,sem emberi kapcsolataim,nem tudok önállóan dönteni és elcsesztem az életemet.Van egy piacképtelen OKJ-m és most egyetemen tanulok,de itt is egy piacképtelen szakot választottam,szóval hamarosan lesz egy piacképtelen diplomám is,amivel nem tudok megélni,valószínű hogy így meg majd a gyártósorra fogok kerülni.

22 vagyok már.Mondjuk,hogy vagyok 23 és van 2 piacképtelen végzettségem is.

Mit kezdjek az életemmel?



2019. aug. 7. 14:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kapitalizmus a hibás abban hogy egy élet és döntésképtelen senki vagy
2019. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Dehogynem.A szocializmusban el tudtam volna helyezkedni,lett volna jó munkám.


De ezzel nem válaszoltál a kérdésemre.

2019. aug. 7. 15:24
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj
2019. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Mit?Most is egyetemre járok.
2019. aug. 7. 16:07
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

> Dehogynem.A szocializmusban el tudtam volna helyezkedni,lett volna jó munkám.

Irány Venezuela. Ott szocializmus van.

2019. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem kell kötekedni.Azt momdjátok meg,hogy hozzam helyre az elcseszett,csóró életemet
2019. aug. 7. 16:46
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Wmigralj eszak Koreában
2019. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj piacképes szakmát,ha nem diploma akkor asztalos,autószerelő,villanyszerelő,hegesztő.
2019. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk a piacképtelen végzettségeid helyett keress olyan szakmát vagy végezz olyan szakon ami versenyeztethető a munkaerőpiacon. Ha ilyen jó munkaerőpiaci feltételek mellett, számtalan szektort érintő munkaerőhiánnyal sem bírsz elhelyezkedni sehol, akkor a szocializmusban ugyanannyira lettél volna életképtelen, mint amennyire most vagy.


22 évesen ne beszéljél hülyeségeket az akkori életvitelről, mert nem csak egy lúzer leszel, hanem még ki is röhögteted magad.


22 éves vagy, tanulj, döntsd el mi érdekel. Sok múlik a mentalitásodon és a morálodon is, de ha már ennyi idősen leírtad magad és a környezetedet, akkor tényleg hagyd a francba, reménytelen eset vagy.

2019. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Menj olyan országba, ahol nem fideszidiotizmus van, hanem tényleges kapitalizmus, gond letudva!
2019. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!