Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ma állnál továbbtanulás...

Ha ma állnál továbbtanulás előtt, melyik egyetemi szakot vagy szakmát választanád?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 11:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Semelyiket, kimennék pár évre külföldre melózni, megtanulnám a nyelvet, tőkét gyűjtenék és hazatérve (feltéve, hogy visszatérek...) legrosszabb esetben elmennék érettségivel és nyelvtudással egy SSC-hez (ahol biztosított a tanulás és fejlődési lehetőség) vagy jobb esetben vállalkoznék (a szükséges készségeket önképzéssel elsajátítva).
2019. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyetemet soha!


Szakmát, ha még egyszer kezdhetném, akkor fiúként valamilyen szerelő, lányként fodrász vagy bármi, amivel megélhetésileg vállalkozni lehet. Csakis magadnak tanulj, ne másnak !

2019. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Programtervező informatikát, mert szeretek programozni és jól fizet.
2019. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Maradnék a Közgazdász vonalon, de ezúttal egy jóval nívósabbat választanék. Minimum egy pénzügy számvitelt. Amit elvégeztem, azzal kb csak papíron menőzhetek, hogy közgazdász vagyok, de semmi használható tudást nem kaptam. Már amikor oda jártam, akkor mindenki szidta ezt a szakot, én meg próbáltam ennek ellent mondani. Ennyi idő távlatából már belátom, hogy ez egy büfészak.
2019. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: mi volt az pontosan?
2019. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Gazdálkodás és menedzsment
2019. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ingyen van a Bécsi Műszaki Egyetemen az IT képzés így elég egyértelmű lenne a választás mai fejjel.
2019. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék közgazdász. Minél több év telik el, annál jobban szeretem. Jó, hogy az ember a saját pénzügyeit is tudja kezelni.
2019. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék a vonalon, de biokémikus helyett inkább orvosnak mennék.Jelenleg orvosok között dolgozom egy kutatólaborbn néha olyan sötétek min a ... velünk csinaltatnak sokmindent, aztán ők villognak vele, akkora az arcuk, hogy nem férnek be az ajtón és le is néznek mindenkit aki nem orvos (akkor is-ha hozzám hasonlóan-ugyanúgy diplomás) és sokkal tobb csúszópenzt is kimutyiznak maguknak :(
2019. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
IT-t végeztem egyetemen, de ilyen f@ssságra nem pocsékolnék el mégegyszer több évet. Ami hasznos azt mind magamtól tanultam, így maradt volna időm magamra és a hobbiaimra is.
2020. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!