Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet havi 1. 000. 000...

Hogyan lehet havi 1. 000. 000 FT-os fizetésem?

Figyelt kérdés
Egy férfinak milyen lehetőségei vannak Magyarországon, ha havonta kb. 1 Millió Ft-ot szeretne keresni?

2019. dec. 12. 09:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

utolsó, nekünk sok pénz de nyugaton 3000 euró az igenis nem a legjobban fizető melók közé tartozik.


Egy hegesztő a siemensben Hoyerswerdaban (DE), állandó nappallal pénteken rövidített nappal (heti 38ó), keres 2.250 eurót, ha bemegy éjszakára/délutánra akkor 3500euró.... nahát nagyon sok pénz. Az hogy sok magyarnak a 1500 euró már a csillagos ég. Az az ő bajuk...


Egyébként én is mozdonyvezető vagyok.... magánnál 500-700e nettó fizu van, ha kicsit megnyomod megvan a 7 számjegy. De mint mondtam ezért be kell áldozni...


Nem feltétlen informatikus, vagy diplomás melók fizetnek csak jó pénzeket.

2019. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Apropó, az egyszerű melós számomra alkalmazott, diploma nélkül....
2019. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

Úgy barátom, hogy jobb vagy valamiben az átlagnál és az a valami a társadalomban keresett dolog. Azt, hogy hogyan lehet keresni 1 milliót nem lehet konkrétan megválaszolni. Millió féle módon meg lehet keresni ezt a pénzt, de önmagadat kell hozzá fejlesztened. Ha nincs elég eszed hozzá, akkor felejtős az ügy. Tanulni kell, tanulni és tanulni. Nem hónapokon keresztül, hanem éveken, évtizedeken keresztül.


Egy férfinak milyen lehetőségei vannak Magyarországon? A férfitől függ. Ha mondjuk utált tanulni és nagy nehezen megcsinált valami szakmát, aztán elment valahova dolgozni, délután meg a kocsmában ülve, vagy a számítógép előtt, TV előtt ülve várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön, akkor annak semmi lehetősége nincs.

Viszont, ha olyasvalakiről beszélünk, akit ha érdekel egy téma, akkor nem rest benne fejleszteni is magát, elég komoly szintekre eljuthat.


Persze a sikerhez a kitartáshoz és adottságokhoz is szükség van. Például hiába lenne egy férfinak kiugróan magas kitartása és tehetsége, hogy a legjobb focista legyen, ha csak fél lába van. Másfelől, pedig hiába lenne van két lába és tehetsége, ha mondjuk lusta minden nap hajnalban felébredni, hogy elmenjen az edzésre.


Egy szó, mint száz. Farkas törvények vannak. Csak a legjobbak, kiemelkedőek tudnak kiemelkedő jövedelemhez jutni. Az átlagos emberek átlagos jövedelemhez jutnak. Nem akarsz átlagos jövedelmet? Tegyél érte, hogy ne legyél átlagos.

2019. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
51%
Pl. Légi irányító, de oda nagy tehetség kell, úgyhogy imdákozz, ha az szeretnél lenni.
2019. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Láttam bankfiók vezetők bérpapírjait, náluk is befigyel a nettó 900-1,5 millió.. bár ők inkább év végi bónuszként kapnak sokat, ha teljesítik az évi célkitűzéseket.


Főorvos nettó 1,5 milla.


Csőszerelő Bécsben, 1,1 milla nettó.



Átlag melós hogy keres ennyit?


Sehogy!


Ahogy az átlag autó sem ferrári, és az átlagos étel sem királyrák kaviárral. Ki kell tűnni valamiből.

2019. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Pupusz ***** válasza:
56%
Elvégzel egy keresett OKJ tanfolyamot és maszekolsz egyéni vállalkozóként, Katásként. Pl.: Duguláselhárító, villanyszerelő, klíma szerelő, ács, kőműves, burkoló, asztalos stb. Havi 1 millát vehetsz ki 50e Ft fix adóval, egymagad. Aztán, ha beindultak a munkák, veszel fel embereket, te irányítod a munkákat, átállsz Kft-re és akkor már jóval többet kivehetsz igaz, már nem havi 50e adóval. Az elején érdemes 1-2 évet profi mester mellett eltölteni és gyakorlatot szerezni. Durván 3 év befektetett idő, energia.
2019. dec. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

"Kérlek kezd el sorolni hol fizetnek "egyszerű munkavállalónak" bruttó 1m Ft-ot. :)"


Én csak azt írtam, hogy nem tűnik elérhetetlennek. Pontosabban kifejtem: bruttó 1 milliórol nem az ugrik be nekem, hogy felsővezető, cég tulaj, politikus. Hanem mondjuk egy több év tapasztalatú egyszerű beosztott mérnök. Magamból indultam ki, hogy minimális túlórával bruttó 800 körül kapok de még csak pár év releváns tapasztalattal rendelkezem.

2019. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

"Ja, nem sok pénz.... Nyugaton, 50 feletti, sok-sok éve buszvezető ismerősöm keres tisztán 2.300 eurót. Persze, csak úgy utánahajigálják az ember után!! :D :D"


A buszvezetés azért nem atomfizika. Bár nekem pár éve ajánlottak költöztetői melót, ahol meglett volna a milliós fizetés, persze nem Magyarországon. Ugyanígy pl. hajón vagy pizzafutárként is össze lehet szedni ennyi pénzt, de akkor cserébe nem alszol és heti min. 80 órákat dolgozol.


De ez az alkalmazotti lét, vállalkozóként más a helyzet, ott nem kirívó a milliós havi bevétel.

2019. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

ma került a kezembe 2 bérpapír győri Audiból.


sori összeszerelő 3 havi átlagfizetése 650e bruttó.

műszakvezető 900e bruttó.

2019. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

Bruttó 1 millió: Bankszektorban középvezető 30-35 évesen.


Most keresek nettó 400-at 28 évesen, szóval ez még egész reális. (Tudom hogy vezető akarok lenni, most is ilyen képzést csinálok.) A nettó 1 millió már más kategória a pénzügyben is.

Ahhoz programozónak kellett volna mennem tényleg.

2019. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!