Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nos idén érettségizek a...

Nos idén érettségizek a lényeg az lenne, hogy ha pl továbbtanulnék akkor minek kéne mennem ahhoz, hogy havi legalabb havi 500 ezres vagy mégtöbb fizetésem legyen?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan az érdekelne , hogy érettségi után rögtön munkába álljak vagy esetleg tanuljak valamit? szeretném ha jo allasom lenne , mert nem vagyok egy gazdag gyerek és sokra szeretném vinni és bebizonyítani a sok köcsögnek , hogy én többre vagyok képes.. Hat miben vagyok jo ugye felmerül ez a kérdés is.. meg hogy mi az elképzelésem.. nos számítástechnika esetleg , autók amik érdekelnek.. a kiröhöghettek de a célom az , hogy teljen egy bmw m3 e92-re is (siman) ami olyan 10-15 milla ma.. de ehhez ugyebar jo fizetes kell.
2014. nov. 9. 23:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Politikusi pályát ajánlanám...ha csak a pénz a fontos és nem érdekel amivel foglalkozol...
2014. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék politikus lenni , csak jól élni.. és megengedni magamnak ilyet is.. amit szerettem volna csinalni a foci volt amit 14 évig csinaltam de lesérültem és lőttek neki.. A legjobb az lenne ha olyannal tudnék nagyon jó összeget mint pl 500k-t keresni havonta ami érdekel és szeretem is csinalni :)
2014. nov. 10. 00:34
 3/6 anonim válasza:
49%

BME mérnök informatikát végezd el, programozóként kereshetsz ennyit, persze nem elsőre, de 5 év tapasztalattal, s ha jó vagy akkor akár többet is. Mással nagyon nem tudsz ennyit keresni, max felső vezetőként de az meg általában 10+ év tapasztalat kell bármilyen területen.


Ahhoz hogy 500 nettót keress kell 800 bruttó, ami a cégnek kb 1 millóba kerül. Ahhoz hogy bárki havi 1 millót adjon neked nagyon profinak kell lenned abban amit csinálsz.


Szerintem jobb lesz, ha elfogadod, hogy 99% hogy soha nem fogsz ennyit keresni legálisan. A magyar átlagkereset 235e bruttó, ami kb 170.000 Ft nettó, te ennek a 3 szorosáról beszélsz...


Illegálisan kereshetsz ennyit, de ahhoz meg nem kell diploma.


Itt egy kép amin rengeteg szakma fizetése rajta van:

[link]


Arra figyel, hogy ezek bruttó bérek, szóval ezeknek kb 65%-át kapod meg kézbe.

2014. nov. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem így szokott összejönni havi 300-500 közötti nettó:


Van egy sima munkám egy multi szolgáltatóközpontjában, itt túlórától függően keresek 200-320k között nettóban.


Rendszeresen járok pókerezni, 100-100 vagy 100-200 alapon, baromi feszes játékkal, simán ki lehet ülni esténként 10-50k hasznot, pedig nem vallom magam még erős közepes játékosnak sem. Az előző hónap nagyjából +200k volt, ez a tiszta haszon, leszámítva a fogyasztást, meg a hazafele taxizást.

2014. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
LOL, az ilyen kérdések feldobják a napjaimat!
2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eltelt két év, kiváncsi lennék, hogy arcon b*szott azóta a magyar valóság??
2016. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!