Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Forever Living Products...

Forever Living Products vélemények?

Figyelt kérdés

Olyan emberek véleménye érdekelne,akik kiléptek az Flp.ből.Miért lépett ki?

Én benne voltam,kiléptem.Kifizettem a csomagot és kiderült ,hogy rendszerhiba miatt nem látják a kifizetést.Ugyhogy én ezt nem vettem be és kiléptem.


2019. dec. 14. 08:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nekem ezt a szöveget nyomták "nincs házalás,nincs tukmálás" jah csak azt elfelejtik mondani,hogy megis tudj ebből élni rengeteg embert kell szerezz magad mellé,hogy tőled rendeljenek.
2019. dec. 14. 10:52
 12/37 A kérdező kommentje:
Engemet fbon talált meg a csaj,hogy megváltoztatja az életem.Bemutatta ezt a munkát.De mondom havonta 25-26ezer ft értékben rendelni kell,hogy bent tudj maradni.Ezt az összeget én soknak találom
2019. dec. 14. 10:53
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
Engem itt a Gyk-n próbált egy csaj behálózni, hogy ez aztán csodaszereket forgalmazó cég, mindenre, de mindenre van valami csodaszerük. Ózban, a nagy varázslóban jobban hiszek.
2019. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
Még 15 éve kezdtem el, 1 hónapot bírtam a sok telefonálgatást és idegesítést, aztán alig bírtam lekoptatni a 'felettesem', el nem hiszed, a mai napig kerget, hogy nem-e kezdem újra. Nem normálisak, esküszöm. Tiszta hitgyüli, csak fogkrémekkel, meg szottyos italokkal.
2019. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Engemet is hívogatott.Aztán ma leírtam neki,hogy kiszeretnék lépni,nem érdekel a Foreverezés.Aztán még ő tiltott le.Nincs ezzel sem semmi baj.Én azt gondolom egyen és őszinte voltam.
2019. dec. 14. 12:28
 16/37 anonim ***** válasza:
62%
Fbn látom, hogy több ismerősöm is elkezdi, aztán 2-3 hónap után eltűnnek az ilyen posztok. A többség eljut az első sikernapjáig, aztán Abba hagyják.
2019. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Na már nem hívogat.Utána olvastam Flp.nek.Igaza van nagyon sok embernek abban,hogy méreg drága cuccokat sóznak rá emberekre.
2019. dec. 15. 17:06
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel (és pénzért) a megvilágosodást és a Paradicsombelépőt is árulhatnák. :D
2019. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én már régóta használom, fogyasztom a foreveres termékeket és beváltak.Sok jó tapasztalat van velük.

Amit írtál, abból az derül ki, hogy félre tájékoztattak.Ezt is emberek csinálják, így sok mindennel találkozhat az ember, tukmálással is, de épp nem ez lenne a lényege. Csak pár pontosítás a részletekbe nem belemenve.A minimális vásárlás nettó 55 euró, azaz most bruttó kb 23.400 Ft.Ezzel megvan a partneri kártyád.A 2 pont kb 6 ilyen minimális rendeléssel érhető el nem kettővel (vagy egyszeri 2 pont értékű vásárlással). Nem kell havonta vásárolni.36 hónapi nem vásárlás esetén törölnek a rendszerből.Nem kötelező üzletet építeni, ajánlani a termékeket, ez csak egy lehetőség, aki szeretne az élhet vele.Sokan csak azért regelnek be és érik el a 2 pontot, hogy onnantól jóval kedvezőbben tudjanak vásárolni.

2019. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Bírom mikor a Plannerrel pózolnak facen meg instán, hogy dolgoznak az álmaikért, aztán a kezdeti lendületet eltűnik. Pár hónapja rákérdeztem egy ismerősnél, aki nagyon nyomta magát, mert "piros krémet" akartam venni (az tényleg jó). Mondta már nem foglalkozik vele, mert nem érte meg a be fektetett idő, energia.
2019. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!