Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Forever Living Products...

Forever Living Products vélemények?

Figyelt kérdés

Olyan emberek véleménye érdekelne,akik kiléptek az Flp.ből.Miért lépett ki?

Én benne voltam,kiléptem.Kifizettem a csomagot és kiderült ,hogy rendszerhiba miatt nem látják a kifizetést.Ugyhogy én ezt nem vettem be és kiléptem.


2019. dec. 14. 08:10
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19es válaszoló. Valóban nincs tukmálás és házalás,csak ahogy te is írod minimim 6x22.e.ftot teljesíteni kell,hogy elérd a 2.pontot,az rengeteg pénz.Az 132.e ft a beugró hozzá mégha nem is egyszerre fizeti ki az ember
2019. dec. 20. 14:13
 22/37 A kérdező kommentje:
Aztán ez a pénz vagy vissza jön,vagy nem
2019. dec. 20. 14:14
 23/37 anonim ***** válasza:
37%

Ha úgy és annyit dolgoznál, mint a munkahelyeden a zord főnökkel a hátad mögött, akkor első nap visszajönne a kétpontos dobozod ára.


Csakhogy, a többség nem dolgozik. Nemdolgozásért nem jár pénz. Másutt sem.

2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%
23 és itt mi a munka?
2019. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%
#24 A nem tukmálásnak eladott tukmálás. :D
2019. dec. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%

Na jò helyre estem :D 5en irtak ram ezzel a forever products mlm munkaval.Vadidegenek irtak ràm es jeloltek be. De annyira mondjak hogy itt nem kell tukmalni a termekeket nem kell napi 10 poszt errol nem kell a barataidat ismeroseidet zavargatnod tukmalnod. ja nem kell, de akkor vadidegeneket zavargassak? Valoban ez a kulcsa ennek a munkanak? csak mert valahogy elkell adni azokat a termekeket valahogy megkell gyoznod embereket hogy miert csatlakozzanak hozzad ( ez a legnehezebb...meggyozni az embereket... mert tul szep hogy igaz legyen) otthon ulsz posztolgatsz, es folyik be a lòvè.mese habbal kb.

En 1 havonta posztolgatok instan es facen is kb.nem szeretnek posztolgatni kremeket stb.. az ismeroseim meg leis torolnenek kb 😢😂😂

de akkor hogy olyan sikeres tobb 10 ember.tobbszaz ezret keres... penzes embereket fog ki akik megtudjak vasarolni a 10 ezres kremeket? meg tud csatlakozni 170E ft szukseges a csatlakozashoz azaz 2 pont. kinek van erre penze? mert valjuk be hogy nemsok mindenkinek. ezert is felek elkezdeni..

2020. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Utsó, téged valaki nagyon félretájékoztatott.


Az MLM nem pénzt visz, hanem pénzt HOZ!


Sem pénzes emberek, sem 170e Ft NEM KELL a csatlakozáshoz. Persze, mindkettő jó, ha van, de egyik sem KELL. Sőt, semmilyen krémet nem kell faszbukon posztolni. Ha valaki ilyet csinál, akkor az nem tanulta meg a szakmát. Ő a kókler.

2020. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
75%

@27

Na akkor ird le te hogy mi kell hozzà? Mert hogy tudj hàlozatot epiteni megkell lennie a 2 pontnak ami szukseges a halozatepiteshez, csapatepiteshez. es 2 pont hogy meglegyen vasarolnod kell jo par termeket hogy meglegyen a 2 pont.

2020. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
21%

Elmondom neked, hogy mi kell hozzá.


Dolgozni akarás. Ennyi és nem több.


Ha valaki dolgozni akar, s tényleg nincs egy fillérje sem, akkor meg fogja találni a módját annak, hogy


1. találjon vevőket, s az ő megrendelésükből összehozzon két pontot (két naptári hónapon belül). Vevőket találni ezernyi módon lehet. Online katalógus ingyen van, papír alapú kb. 150 Ft. A két pont ára két hónapon át, napi 3000 Ft. Tehát, ha naponta találsz vevőt kb 3000 Ft értékben, akkor a második hónap végére együtt van a két pontod, már tudsz hálózatot építeni. Ez egy lassúnak tűnő indulás, ellenben egyetlen fillér befektetése nélkül megcsinálható. Ha valaki nagyon akarja, két-három nap alatt, kb. 10-20 db, a szponzortól kölcsönkért / megvásárolt katalógussal ez megcsinálható. Egyébként a legeslegelső üzleti megbeszélésemen ott ült 10 ember, s abból két dobozos belépő jött ki, meg plusz egy fél doboznyi egyéb termékrendelés, egyesével; az összesen 5 pont, két óra alatt. A fél doboznyi egyedi termék árából tudtam megvenni a saját dobozomat, mindenki megkapta a rendelését, s volt egy fél dobozom, amire a következő napokban is megjött a vevő. Máris meg tudtam venni a következő dobozt, azt már üzlettársként jóval olcsóbban. Három hét alatt lettem 25 pontos. Munkahely és család mellett! Következő hónapban 75-ös, azt következő hónap közepén (!) manager. Szóval, minden csak akarat kérdése.


2. megszerezze annak a 2 pontos doboznak az árát (ebben a hónapban 180.191 Ft-ba kerül, de kb. 230e Ft értékű termék van benne. A következő dobozodban is ugyanennyi termék van, azt viszont már 137.794 Ft-ért tudod megvenni). Eladja valamely ingóságát, kölcsönkér, fizetésnapra időzíti a csatlakozását, megveszi hitelkártya-keretből stb. Ezernyi módja van. Tudom, hogy erre az átlagember azt mondja, hogy lehetetlen. Naponta megkapom ezt a választ. Ellenben, ha ma elromlik a tévéje, a laptopja vagy összetörik a telefonja, akkor holnap már ott virít az új.


MLM = Mindig Lesz Meló

2020. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#29

Köszönöm szèpen hogy ezt le irtad, ès gratula tènyleg aki ezt vègigtudja csinàlni..

Az okè hogy èn csatlakozom, na de hozzàm ki fog ha az àtlagemberek fejèben a "règi fejedre ràmàszok tukmàlòs termèkeladàs van az emberek fejèben" ? Mint irtad nem lehetetlen ez a munka, ès èn ezt el is hiszem neked. Az a baj hogy az embereknek manapsàg nem telik ilyen dràga termèkekre

A gyors csapatèpitèsben nem hiszek :(

Az az igazsàg hogy azt mondjàk hogy nem kell keresnem zavargatnom az embereket, az emberek majd jönnek maguktòl, ez neked is ìgy volt?

2020. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!