Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pszichológia szakos hallgatóké...

Pszichológia szakos hallgatóként milyen munkahelyen tudnék elhelyezkedni, ami kapcsolódik a szakhoz?

Figyelt kérdés
Első éves pszichológia szakos hallgató vagyok, és érdekelne hogy ki milyen lehetőségeket ismer, ahol szakmai tapasztalatot tudnék szerezni pénzkeresés mellett.

2019. dec. 15. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
McDonalds :) egyébként meg telefonos ügyfélszolgálat, vagy bármi ami emberekkel történő folyamatos kapcsolattartást, kommunikációt igényel. Első évesként még nem fognak a szakterületen komolyan venni, úgy fogja minden munkaadó tekinteni hogy csak érettségid van.
2019. dec. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Menj el pultosnak. Komolyan. Mindenki neki nyavalyogja el minden baját.
2019. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Hr gyakornoksággal jarsz a legjobban :)


Ha van egy kis plusz szabadidőd, esetleg önkenteskedj is korhazakban


Üdv: masodeves pszichologia szakos

2019. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
61%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a HR/Recruitment ideális
2019. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, én is HR gyakornokságon gondolkodom a leginkább.

Kedves 3. válaszoló, önkéntes munka ügyében kit érdemes megkeresnem egy adott kórházon belül? Vagy mondjuk érdemes lenne inkább egy ott dolgozó orvoson keresztül informálódni? (mert hogy lenne orvos ismerős szerencsére, igaz nem pszicho/pszichiátria területen)

2019. dec. 19. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Büfé/ruhatár
2019. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem megkérdezheted őt is hátha :) én a bátor tábor alapítványról tudok, hogy biztosan foglalkoznak kórházi önkéntességgel. Ennek keretén belül leginkább gyerekekkel tudsz dolgozni de szerintem van több ilyen alapítvány és program
2019. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!