Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata külföldi munkàk terén?

Figyelt kérdés
Üdv. Volt màr aki dolgozott kint Némotorszàg,illetve Ausztria területén àllàsközvetítőn keresztül akivel elégedett volt? Régebben dolgoztam kint egy közvetitői irodàn keresztul es minden a leirtak szerint tortent,nagyon elegedett voltam,de csaladi ok miatt haza kellett jonnom es emiatt fel is mondtam. Tudnatok tehat tapasztalat alapjan ajanlani kozvetitoket? Cnc esztergalyos vagyok,alap nemetem van (sajnos nem tanultam es nem is ragadt ram nagyon) De Angolom mar tarsalgasi szint,tudom Angliaban is dolgozhatnek,de mindenki mast mond es messze is van.

2019. dec. 17. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!