Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pénzügyi tanácsadó mennyit...

Egy pénzügyi tanácsadó mennyit keres?

Figyelt kérdés

(Nem feltétlenül csak pénzügyi, hanem akár egy ,,sima” tanácsadó is)

Tizedikes vagyok és kéne kitalálnom valamit amit dolgozni szeretnék 😅



2019. dec. 17. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Bocs de a normális embereknek nincs rá affinitása hogy a bóvlikat tukmálja az ismerőseinek. :D
2019. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

@11


Igazad van. Bóvli nekem sem kellene. Ezért használok prémium minőséget, amiből csak lehet.


Ha jól választasz céget, akkor az prémium életet biztosít.


A napi 8-14 órás munka hétfőtől pénteki (vagy vasárnapig), miközben a zord főnök céljaiért dolgozol, nem az.

2019. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

"A napi 8-14 órás munka hétfőtől pénteki (vagy vasárnapig), miközben a zord főnök céljaiért dolgozol, nem az."


Igen, hallottam én ezt már más nagy MLM mágusoktól, mikor jól ment nekik a biznisz, hogy ott tudták hagyni a főállásukat, aztán mikor visszaestek a számai, akkor már könyörögte vissza magát a volt munkahelyére. :)

2019. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

"mikor visszaestek a számai"


Szakmailag ez értelmezhetetlen. :D


Aki egyszer felépít egy minőségi üzletet, annak soha életében nem lesz szüksége arra, hogy visszakönyörögje magát a mókuskerékbe.

2019. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem aztán mindegy, te élhetsz a kis szektás mlm véleménybuborékodban, a valóság teljes ignorálásával. De a valóságban mindenki tudja miről szól az egész. Nem is csoda, hogy mindenki fejvesztve menekül, mikor az ezer éve nem látott ismerőse felkeresi a már jól lejáratott:"Szia rég találkoztunk, nincs kedved beszélgetni egy kávé ellett" dumával. Mert mindenki tudja hogy ez már megint valami mlm gagyiba való behintáztatást lesz. De neked további sok sikert, és élvezd az mlm-ből keresett csilliókat. :D
2019. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jól láthatóan, kettőnk közül te élsz "véleménybuborékban" :D :D :D


A buta véleményedet hangoztatod valami olyannal kapcsolatban, miről halvány lila fogalmad sincs.


Ha a hozzád hasonlók véleményére hallgattam volna, én is egy munkahelyen rohadnék 40 évig, mint a hozzád hasonlók.

2019. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!