Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan mondjak fel gyakornokként?

Hogyan mondjak fel gyakornokként?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok és egy multinál vagyok gyakornok egy hónapja.

Rettenetesen utálom,teljesen depressziós lettem,kész káosz van,hatalmas elvárások, ami ráadásul vizsgaidőszakban kezelhetetlen és teljesíthetetlen,a kollegák se fogadnak be(egyedüli gyakornok vagyok,a legfiatalabb rajtam kívül 37 éves),nem szeretem amit csinálok és egy nagy zűrzavar van a fejemben.

Fel szeretnék mondani. (Diákszövetkezeten keresztül foglalkoztatnak amúgy)

Egy a baj,hogy a főnököm egy hárpia és nem tudom hogy mondjak fel úgy,hogy ne üvöltsön le, nagyon félek tőle.

Van valami ötletetek?

(Nem arról van szó hogy kényes vagyok, voltam már multinál fél évet első éves egyetemistaként és imádtam. Csak akkor 2x3 hónap után jött a vizsgaidőszak és a tanulásra akartam koncentrálni,így megbeszéltem a főnökömmel,hogy ennyi volt.ott nem én mondtam fel,hanem sokszor beszélgettünk erről és közösen megegyeztünk)

21F



2019. dec. 19. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg egyenesen, megmondod hogy befejezted.
2019. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben, ráadásul tisztázatlan volt ki a munkáltatói jogok gyakorlója? A Diákszövhöz hiába mentem volna, a közvetlen "főnököm" is csak egy associate volt (a legnagyobb gyökszi), aki engem fölvett, meg egyfajta szakértő volt, de nem vezető. Végül úgy döntöttem emailt írok kettejük főnökének, plusz nekik cc-ben, hogy nem tudok többet jönni x hó y napjától. Kb mint egy fölmondási idő. (Holott megtehettem volna hogy másnap be se megyek.) Onnantól hozzám se szóltak! Előtte se sokat, ugyanígy, ahogy írod, nem fogadtak be, de én fél évig kínlódtam.


De nagyon megbántam! Kínos volt, mai eszemmel egy személyes megbeszélést kértem volna attól az embertől aki fölvett. Neked is ezt javaslom, ha félsz a vezetődtől, keresheted az ő főnökét is. Találj ki valami indokot, jött egy érdekesebb és újabb lehetőség, túl sok a vizsga, bármi. Ne mondd hogy utálsz ott lenni, kár az őszinteségért ilyen helyeken.

2019. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!