Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogy mondjak fel a...

Nem tudom, hogy mondjak fel a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen friss pályakezdő vagyok és ez az első munkahelyem, kb. 4 hónapja dolgozok itt de szeretnék egy jobb helyre jelentkezni.

És nem tarom fernek a felmondásom, mivel semmi panaszom nem lehet, a munkatársak jók, az üzletvezetőm rohadt jófej és a fizetés kezdetnek jó, mindig segítenek és támogatnak..

de a légkör meg a környezet nem tettszik és szeretnék olyanokkal dolgozni akik a korombeliek.

Szóval nemtudom, hogy kellene az üzletvezetőm elé állnom.


2019. dec. 14. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"És nem tarom fernek a felmondásom"

akkor ne mondj fel?

2019. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

", mivel semmi panaszom nem lehet, a munkatársak jók, az üzletvezetőm rohadt jófej és a fizetés kezdetnek jó, mindig segítenek és támogatnak.."


Akkor kb. megtaláltad az álommunkahelyedet, mert ma Magyarországon kevés ilyen munkahely van - sokan csak álmodoznak róla.


"de a légkör meg a környezet nem tettszik és szeretnék olyanokkal dolgozni akik a korombeliek."

Nem vagyok benne biztos, hogy ami jónak látszik, azaz is lesz: attól, hogy fiatalabbakkal dolgozol, egyáltalán nem biztos, hogy jobb lesz a légkör.


Az én meglátásom, ne mondj fel, mert úgy tűnik, nincs rálátásod a munkaerő piacra - nagy valószínűséggel ennél csak rosszabb helyre kerülnél.

Szavaidból azt veszem ki, hogy boltban dolgozol: nemegyszer láttam már vevők előtt ordítozó főnököt, ahogy letolja az alkalmazottat .-(

2019. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért egy hónappal a próbaidő lejárta után találod ki, hogy felmondanál?

Egyébként pedig szólsz a főnöködnek, hogy szeretnél vele négyszemközt beszélni és ugyanezt elmondod neki. Letöltöd az 1 hónap felmondási időt, aztán kalap-kabát.


De mondjuk előtte érdemes lenne végiggondolni, hogy a második bekezdésben még mindenki jó fej, a harmadikban meg már a légkör az egyetlen problémád...

2019. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tudom, hogy mázlim van, de a légkör alatt szó szerint a levegőt értem mert egy parkoló szinten van az üzlet.

És azért is szeretnék felmondani mivel most lett lehetőségem egy másik helyre menni amivel támogatnák a sportolást is és közel lenne a lakhelyemhez.

2019. dec. 15. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!