Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne egy lehetősègem ausztriá...

Lenne egy lehetősègem ausztriába, kimenjek?

Figyelt kérdés

Kèrdèsem lènyege, hogy segítsetek mèrlegelni a dolgokat. Itthon infóskènt dolgozok, 220 e ft-èrt, ami mivel itthon èlek, marad belőle, de nem mostanában lesz belőle önerő vagy bármi..Házat/lakást akarok vásárolni, illetve az autómat is leakarom cserèlni ezek után ( utóbbi menne itthon is)


Ausztriába mosogatni mennèk ki, megbecsült helyre ( több barátom már ott dolgozik , dícsèrik a helyet, hogy normálisak, jó a pènz). Nos informatikuskènt ha hazajovok nem tudom tevèkenykedhetek e , meg a fizikumom a sok ülő munkától meg mert nem figyeltem magamra a bèka segge alatt van. Kint 470 e ft ot keresnèk plusz teljes ellátást kapnèk. Nem tudom itthon belehet e futni barmilyen karriert, azt se ha hazsjövök találok-e munkát folytatni ahol abbahagytam. Ha most elkezdem pár èvet kijárkálnèk, hogy meglegyen mindenünk ami a jövőben kellhet boldogulni itthon.



2019. dec. 30. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen,ez a baj. Kellene valami jobban fizető normális dolog. Nem èrtem amúgy hogy a francba lehetsèges ez, hogy konkrètan a szaros minimálbèr a duplája mint az itthoni átlagkereset. Borzadáj..
2020. jan. 1. 21:54
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
De van diplomád kérdező?
2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Végül kimentem nem bántam meg. A koronavírus miatt 5 hónapot dolgoztam vendéglátásba ez idő alatt 2.6 millió ft félretett pénzem lett. Ebből 3 hónap munkanélkül herevere márciusba. Meg egy gamer laptop, új telefonnal.. sok idő kell még így is de ez több mint sok pénz. A meló az nem jó viszont a közérzet amúgy jobb. Itt csak a munka ami stressz helyzetet teremt. Ha rendesen tudok németül talán a szakmámba is találok helyet.
2020. nov. 5. 21:32
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincs diplomám. Minek is? Lassan ott tartunk hogy minden megtanulható betanulható munkához diploma kell. Szaros papír ország vagyunk. Ezt tudom mondani.
2021. febr. 10. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!