Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pozitív dolog ha 22 éve egy...

Pozitív dolog ha 22 éve egy helyen dolgozok? Mennyi időnként érdemes munkahelyet váltani.

Figyelt kérdés
Meguntam. Szerettem csinálni ezt a munkát, de úgy érzem már nem ad annyi pluszt hogy megérje. Már nem az a hely ami rég volt. Szeretném magamat másban és máshol is kiprobálni. Állás interjún pozitív vagy negatív ha ilyen sokáig dolgoztál egy helyen?
2019. dec. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én 2-3 év után már halálra unom magam, meg normális emelést is csak ugrálással lehet elérni, soha nem dolgoznék ennyit egy helyen.
2019. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ma már az is negatív ha 5 évet dolgozol egy helyen. Megkérdezik, hogy nincs karriercélod.
2019. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

22 évig ugyanaz a pozíció/munkakör?

Ez mégis milyen formában lenne pozitív? :)

2019. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egy munkakör. Végigjártam a ranglétrát. Most már 5 éve vezető vagyok. Egy pénzintézetnél dolgozom. Itt kezdtem érettségi után.
2019. dec. 30. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha folyamatosan haladtál karrier terén is akkor nem gáz. Ha beleszürkülsz a semmibe és előre nem tudsz jutni, csak cégváltással, akkor gáz igen.
2019. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha folyamatosan fejlődtél, akkor szerintem pozitív, hiszen alapvetően lojális vagy.

3-5 évente szoktak munkahelyet váltani a mai trend szerint, mert új tapasztalatokat szerezhetnek, illetve valóban így nő jobban a fizetés, nem tudsz akkora emelést kiharcolni a megszokott helyeden, mint egy új helyen.


Sok sikert, minden jót!

2019. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-4 évnèl lassabban váltassz akkor fizetésben lemaradsz. Jobb fizetèst, az esetek többségében munkahelyváltassal lehet elérni. Nézd meg az It-seket. Ők az elején 1-2 évente váltanak. És top fizetésük itthon alkalmazottként nekik van.
2019. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!