Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco árufeltöltői tapasztalatok?

Tesco árufeltöltői tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ki végzett már ilyen munkát? Megköszönném ha írna róla egy keveset pl. mire kell odafigyelni, nehéz beletanulni?
2010. júl. 20. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Diákmunkásként voltam/vagyok árufeltöltő. De van egy csomó féle, melyikre gondolsz? Szárazáru, non-food, zöldség?
2010. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bármelyikről jöhetnek infók, legalább átlátom a munka súlyosságát. :)
2010. júl. 20. 21:56
 3/13 anonim válasza:
100%
Semmi extrára ne számíts, parázni egyáltalán nem kell. Kicsit unalmas valami haveroddal menj, ketten azért kilehet bírni.
2010. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Bocsi, előbbi vagyok, ez csak diákokra érvényes, amúgy nem tudom.
2010. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az szerintem nehézkes, örülök ha majd én befogok jutni. :) Gondolom egy osztályon ugyanabban a műszakban más is jelen van, nem?

Elején nem gáz, ha az ember kérdezősködik? Én viszonylag olyan vagyok, minden apróságra rátudok. :D

2010. júl. 20. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Betanulni könnyű, vagyis nekem az volt, de amúgy elmondanak mindent a vezetők. Ha eltörsz valamit nem kell kifizetni vagyis nem tudok róla (első éjszaka leborítottam egy drága lekvárt, csak fel kellett szednem és ennyi). Fizikailag megterhelő csak. Amire oda kell figyelni elmondják(pl: egy-két hiányzó termékért nem bontunk fel kartont/zsugort)
2010. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz mindent! Nekem is azt mondták, hogy bármi kérdésem van nyugodtan tegyem fel.
2010. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. :)

Mik a munka követelményei/elvárások? Jelentkezésnek mi a folyamata?

2010. júl. 20. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy műszakba minimum ketten vannak(osztályvezető vagy csoportvezető és te) Mi múltkor 9-en voltunk xD (3 diák+6 dolgozó)
2010. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha diákként mész dolizni akkor, még jó bulinak is fel lehet fogni. De ha főállásban akkor nem feltétlen, megvan szabva hogy egy raklapot mennyi idő alatt kell kitölteni a polcokra. szal, 1 raklap/8óra nem igazán kivitelezhető- még diákként sem. Igazából amit meg kell ismerned az a "béka" amivel a raklapot hordod ki, ill a balesetveszély ezzel a géppel. Oda kell figyelni, mert ha pl egy raklap cukor van rajta akkor nem nagyon látod a magad előtti utat ( hacsak nem húzod ) , és bizony egy kis gyereket el lehet vele sodorni egyebek. Súly miatt nehezebben áll meg , ilyesmi.. de nézzd a jó oldalát Nálunk anno bent a személyzeti folyosón 140 Ft-ért voltak 0,5 literes Coke termékek.Frissen-hidegen az italautomatából:D
2010. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!