Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SENIOR C# fejlesztőt keresnek...

SENIOR C# fejlesztőt keresnek bruttó 400k-ért, a NoFluffJobs-on már. Ez már a gazdasági válság, vagy az IT piac összeomlása?

Figyelt kérdés
Az nettó 250 ezer, Budapesten, egy senior fejlesztőnek. Ez már tényleg szégyen. Ennyire elárasztották a piacot a sok IT-ssel, és a hazug hiány propagandával? Vagy már beütött a 2020-as válság? Ilyen hamar?
2020. jan. 2. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Szegény, te mindig probalkozol valamivel, hogy elhitesd masokkal, hogy az IT-sok milyen rosszul keresnek?

Nem akarnad inkabb elmondani, hogy mi okoz benned ekkora feszultseget? Keves a minimalber? Elhagyott az asszony a sarki kukasert? Vagy megis mi?

2020. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
gondolom frusztrált lehetsz mert minimálbérért kell dolgoznod, tanulj és te is lehetsz informatikus!
2020. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

Én 3 év tapasztalattal 685 bruttót keresek, múltkor interjuztam egy szoftverfejlesztő cégnél, ahol nehezményezték a bérigényem, mondván ez szenior fizu.

Hat én kevesebbet nem fogok keresni, viszont a cég is képbe helyezheti magát, hogy ha kettőt pislog már nem követik a piacot fizuval...

Nettó 250-ért kezdő okj-st kapni, nem szenior c#-ost.

2020. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez még egy juniornak is kevés lenne, mármint a bruttónak megfelelő nettó, nem még ez...
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Juniorként bruttó 400-at kérnék, seniorként meg ennek a dupláját. Alatta fel se kelnék.
2020. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És találnak is, vagy csak keresnek?


Én full kezdőként kapok br. 370k-t és ez nem is Budapest, hanem a sokak által lenézett Kelet-Magyarország.

2020. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez is olyan, mint az összes többi szakma.


Egyesek szerint annyira nincs szakember sem, hogy 3 hónapra előre ad időpontot a festő, Borsodban meg hárman verekednek, hogy ki menjen fel 1000 Ft-os órabérért kifesteni egy budai villát.


Egyeseknek megvannak az IT-s kapcsolatai és Greenfoxosként is simán keresnek 4k-t nem bruttóban, hanem nettóban, más meg mesterdiplomás mérnökinfós architectként is csak nézegeti a magas fizetési ajánlatokat és hónapokon át keresi a melót és utána végül úgy dönt elmegy inkább az Aldiba árufeltöltőnek.

2020. márc. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!