Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék fizetett "troll"?

Hogyan lehetnék fizetett "troll"?

Figyelt kérdés

Igen, kérdés komoly, elgondolkodtam, mert nem tudok aludni, egyetlen dolog amihez nagyon értek az a provokálás, mások felháborítása, de nem szűk pár karakter "beböfögésével" rendesen kidolgozva, mint a hírcsárdások, azzal a különbséggel, hogy én bármelyik pártot vagy bármit tudok pozitív illetve negatív módon beállítani, mindezt már 16 éves korom óta csinálom azaz 5 éve, félreértés ne essék soha nem trágárkodtam, vagy sértettem személyesen senkit, és csomó alkalommal lelkiismeret fúrdalást éreztem. Megnyugvásként számtalán fenyegetést kaptam, szerencsére nem saját néven írtam így tehát csak a hatóság tudhatja ki vagyok.


Kérdésem arra irányúl, létezhet e a "bértroll" foglalkozás, és hogyan tudnék kapcsolatba lépni ilyenekkel?


Provokátorokat ismerek, sajna nekik arccal kell vállalni a szerepet és csak egy oldalt képviselnek, de én középen vagyok..


Kérdés nem kamu. (Ha az lenne a politika kategóriába írtam volna).


Ui: megelőzve a "nem vagy te más csak egy szánalmas lelkisérűlt senki " kommenteket : nem helytálló , mivel én hobbiként fogom ezt fel, csak néha olyan témákhoz is hozzá kell nyúlni ami az ingerküszöböt erősítik, ez néha megterhelő.


2020. jan. 3. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Létezik fizetett troll, de ez már rég nem minőségi, hanem mennyiségi kérdés. Nem lenne időd meg lehetőséged szépen kidolgozni a karaktert. Csak gyártani a kamu fb profilokat tonnaszám. Mondatba foglalni a kulcsszavakat. Nem is értem, hogyan nem automatizálták még.
2020. jan. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Jah, és fizetett trolljai csak a kormánypártoknak vannak. A másik oldal kommentelői önerőből ilyenek.
2020. jan. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

"Ui: megelőzve a "nem vagy te más csak egy szánalmas lelkisérűlt senki " kommenteket : nem helytálló , mivel én hobbiként fogom ezt fel, csak néha olyan témákhoz is hozzá kell nyúlni ami az ingerküszöböt erősítik, ez néha megterhelő."


Pont ezért vagy beteg, mert az érzelmi intelligenciád a béga s.gge alatt van.

2020. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A fityesznek mennyiségben kell a bértroll. De ott megmondjak pontosan mit kell írni mindenhova, benne van a propaganda füzetben, nem kapsz szabad kezet.


A gyík-öt megkeresheted, itt van Bazsi meg a munkaügyi troll is, őket tuti a gyík fizeti.

2020. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"A gyík-öt megkeresheted, itt van Bazsi meg a munkaügyi troll is, őket tuti a gyík fizeti."---az egyik kérdésénél ezt el is ismerte, nettó 180e-et kaszál vele!
2020. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

"A gyík-öt megkeresheted, itt van Bazsi meg a munkaügyi troll is, őket tuti a gyík fizeti."---az egyik kérdésénél ezt el is ismerte, nettó 180e-et kaszál vele!"


Gyanús volt nekem, mert annyira már nem pörög gondolom a gyk és ezért találták ki őket.

2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben léterhoznék (min 2) weboldalt ahol ezeket a kontenteket tolom, egyiken pró, másikon kontra. Klímaváltozás, Borkai sögge meg ehhez hasonló farockságok. Minimális összegekből google ads és facebook hirdetések. 1-1 facebook oldal. A 'flame' miatt csak úgy gyűlnének a trollok, egymást hergelnék, növelve a kattintásszámot. A hirdetéseket is tuti lehetne úgy szegmentálni hogy pl aki fidesz troll az belefusson a momentum/dk/mszp troll oldaladba és automatikusan kommentáljon is. Csak arra vigyázz hogy ne lépj az 'álhír' kategóriába mert elég csúnyán megvághatnak. Valószínűleg a bejelentés stb se egyszerű ha mindebből pénzt akarsz csinálni, szóval anonim sem maradhatsz egy idő után, max a közönséged előtt. Érdemes lehet annak is utánaolvasni hogy hogyan lehet kattintásszámnövelő tartalmakat léterhozni. Ha ezt tényleg élvezed, néha beszállhatsz te is a komment mező küzdelmeibe, szigorúan anonim módon, 10-20 különféle álnéven :) Én drukkolok!
2020. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!