Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért propagálja itt több...

Miért propagálja itt több troll is hogy Budapesten mindenki minimum nettó 250-300 ezres keres bármilyen munkával?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 14:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
mikor tiltják már ki ezt a félkegyelműt?
2020. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

'azért mert a normális emberek ennyit keresnek'


Akkor aki 400-at keres az nem normális?

2020. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Soha, örül neki a GYIK, hogy generálja a forgalmat a trollkodással. Rossznyelvek szerint még fizetnek is neki :D
2020. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

Budapesten pusztán nyelvtudással bármilyen végzettség nélkül hol lehet ennyit megkeresni?


Mert normális végzettséggel persze, hogy lehet, sőt többet is, de kíváncsi lennék, hogy aki azt írta, bármiféle végzettség nélkül, az milyen munkákra gondolt.

2020. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
nah szóval nyelvtudással enynit lehet keresni pl a következő cégeknél: BT, CPL, Unisys, Roche, Sanofi, Celanese, BP, VOdafone SSC, soroljam még?
2020. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Rengeteg munkához nem végzettség kell, hanem hozzáértés, ész, tapasztalat. Pont mindegy a papír.
2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Én se értem, hogy lehet atomjó végzettség nélkül nettó 200 fölé menni.


- Az ismerősi köröm se keres nettó 200 felett.

- Volt lakótársam mesterdiplomával, nyelvtudásokkal dolgozott valami nettó 170 körül. Pedig volt esze a csajnak és biztos keresett jobb munkahelyek között is.

- Én bő 3 éve kezdtem adminisztrátorként nettó 133-ért (jó, bőséges Cafeteria volt, bár az egyik zsebet azóta se költöttem el, már lejárt, lassan magától fogy el).

Jól szituált emberekkel, legalább 4-en voltunk diplomások (volt reál, hődemenő területről is); volt családapa, mindenféle ember.

Lett 150 ezer, majd 175, amikor eljöttem, 2019-ben.


2019. tavaszán járunk.

Mivel egy bizonyos dolgot már angolul tanultam jó ideje, angol állásokat is kerestem, telefonos és személyes interjún is volt angolozás. Jó alaposan körülnéztem.

Irodai adminisztrátor állások voltak azért rendesen, addigra 2,5 év tapasztalattal. Fizetés: nettó 140-180 között.

Végül nettó 200-ért találtam egyet nagy nehezen, vagyis engem talált meg az állás: az egyik, általam visszautasított melóhelyről hívtak már pozícióba.


Valahogyan nem láttam özönleni az itt, gyakorin leírt fizetéseket!!!!


Azóta dolgoztam rövid ideig áruházban is. Áruházakban tényleg jobb fizetés tud lenni, mint irodán, plusz eddigre 2019. őszén jártunk.

De akkor is... közel se 250 ezer és pláne nem 300 ezer.



Persze a gyakorin mindenki lúzernek, értéktelennek számít és mindenről ő tehet.

2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

Ismerőseim fizetése Bp-en:


Jogász nettó 297 (multi)

Közgazdász nettó 300 (multi)

Hr-es nettó 180 (közszféra)

Hidegburkoló nettó 500-vállakozó

Festő nettó 500 felett-vállalkozó

Bolti eladó: nettó 186


Én ezekről tudok.

2020. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinál egy HR-es a közszféra?
2020. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%

Én is írok szívesen párat ismerősi körből, mind Budapest és nettó összegek:


Cash collection speckó nyelvvel: 375k


Senior DevOps: 900k


Színész: 250 és 500k között, általában közelebb az utóbbihoz


Üzleti elemző: 600k plusz céges kocsi


Ügyfélszolgáltati vezető: 500k plusz cafetéria


L1 IT Support: 290k alap plusz műszakpótlékok


Gyári műszakvezető: 290k plusz műszakpótlékok és bónuszok, de annyi, hogy 400k alatt egyetlen hónapban kapott az évben


Fogtechnikus: 280k és 530k közötti fizuk, teljesítménybér


Fentebb mind családtagok és közeli barátok fizujai vannak, egyedül a DevOps olyasmi, amire rásüthető a slágerdiploma-slágerszakma billog, mindenki más csak kijárta magának. Életkorok 24 és 53 év között, vegyesen diplomával és anélkül.


Én szintén ügyfeles vezetőként keresek 630k nettót, de kerestem ennél jóval többet is csak nem érte meg a pozival jár stressz meg munkamennyiség.


Természetesen van, aki nettó 180k alatt keres, soha nem tagadta senki, de mondjuk a 10 évvel ezelőttihez képest most igen könnyű relatíve jól keresni a városban, végzettségtől függetlenül. Valóban, nem árt ettől függetlenül érteni valamihez vagy legalább időben, nem bepiálva érkezni munkába. Ennyi azért elvárható egy munkáltató részéről, szerintem.

2020. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!