Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call Centeres távmunka?

Call Centeres távmunka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most szabadidőmben szeretnék részmunkaidős állást keresni, és találtam sok Call Centeres melót. Közöttük pár távmunkaként is hirdetve van, tehát otthonról lehet végezni. Ez mennyire hiteles? Nincs még tapasztalatom a munkakörben, most mennék először. Esetleg, aki már dolgozott ilyesmiben, tud olyat mondani, ami esetleg nem nagy cégnél van, és nem kell semerre sem fejlődni benne, csak fel kell venni a telefont? :D Mert csak ideiglenes állás lenne kis plusz pénzért, nem akarok komolyan belefogni. Nem kell távmunka legyen, szívesen ülnék egy irodában, mert kell a környezetváltozás, csak ilyen hirdetést is láttam. A neten meg nehéz kiszűrnöm, hogy hol van olyan, ahova nem nagyon gyakorlott telefonálókat keresnek.

2020. jan. 7. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell fejlődni benne... Ez izgalmas kérdés. Te felvennél valakit, aki csak annyit tud tenni, hogy felveszi a telefont? De nem tud segíteni az ügyfélnek, se válaszolni, netán még paraszt és az ügyfél vissza sem jön? Ennyi erővel beüzemel egy IVRt, aztán szevasz.


Elképzelhető ez teljes távmunkában, de szerintem a hirdetések zöme webcamszex.

2020. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D Jogos.. igen én is úgy gondolom, hogy elég fura hirdetések voltak azok.

Egyébként kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem úgy értettem, hogy csak telefont tudok felvenni, de ott felkészítenek előtte, hogy mikor mire mit mondjak? Mert pl elmegy valaki a Telekomhoz ezt csinálni, de fogalma sincs hogyan oldja meg az ügyfelek problémáit? Ergo, nem tudok semmit mikor odamegyek.

2020. jan. 7. 23:24
 3/5 A kérdező kommentje:
az nyilvánvaló, hogy megmondják mit kell csinálni, de igazából végtelen számú problémával kereshetnek... ha semmit nem tudok a témáról akkor rengeteg idő mire tudnék bármiben szakszerűen segíteni. Ezért mondtam, hogy nem gondoltam nagyobb cégekre, inkább azokra, akiknek pont erre nincs idejük, de nem kell szakmai zseninek lennem 1 hét alatt.
2020. jan. 7. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk annak idején 4óra alatt megtanították egy-egy cégnek a nyűgét baját. Szóval attól nem kell félni, hogy a nagy cégnél rengeteget kell tanulni. Pont, hogy kevesebbet. Mert a kis cégeknél semmi sincs dokumentálva, minden sufnituning, valaki megcsinálta egyszer, aztán majd lesz valami.


Egy SSCben meg elédraknak egy doksit, ami alapján kérdéseket tudsz feltenni a hívónak, hogy kiderüljön, hogyan tudsz segíteni, és kész. Minden le van benne írva. A hívások 80 százaléka egy kaptafa. A maradék 20 százalékkal szív az ember, ez tény, de azért meg kárpótol a fizu.

2020. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Akkor lehet megpróbálom ezt, körülnézek hol van a legközelebb. Csak biztos akartam lenni benne, hogy pontosan mi ez, mert túl könnyűnek hangzott..xd De úgy tűnik mégis létezik még könnyű kereset. Persze csak zsebpénznek.
2020. jan. 8. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!